Лікар Офтальмолог, Хірург-офтальмолог Яхніца Олена Ігорівна на Doc.ua

Яхніца Олена Ігорівна

Лікар має вищу категорію, діагностує і лікує офтальмологічні захворювання як у дітей, так і у дорослих: астигматизм, міопія, гіперметропія. Проводить хірургічне лікування косоокості, халязіона, папілом, невусів та ін. Виконує такі процедури, як: введення лікарських препаратів в капсулу халязіона, субкон'юнктивальні і парабульбарно ін'єкції. На окрему увагу заслуговує офтальмологічне супровід немовлят з перших днів
  • Автор наукових робіт із сучасним методам діагностики і лікування різних видів амбліопії

Освіта

• Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця
  • Інтернатура на базі Олександрівської лікарні та КМКОЛ «Центру мікрохірургії ока»

Участь в асоціаціях

• Асоціація дитячих офтальмологів України
  • Міжнародна асоціація страбологів

Виконувані процедури

• Лікування різних видів «ледачого ока» у дітей для відновлення повноцінного зору (амбліопія)
  • Діагностика та призначення комплексного лікування для усунення аномалій рефракції (аметропія) – короткозорості, міопії, далекозорості, астигматизму і гіперметропії
  • Хірургія косоокості, опущення верхньої повіки (птоз)
  • Видалення папілом, вузликів халязиону при хронічному запаленні краю повіка
  • Ендоназальна хірургія стінок слізного мішка у малюків (дакріоцистит), зондування носослізного каналу
  • Невідкладна хірургічна допомога під час гострої форми захворювання або в результаті травми

Перевірені відгуки про лікаря

86 Відгуки
Макар 21 Березень 2024
У нас залишилися тільки позитивні враження, дуже гарний лікар, на всі питання відповів, ми дуже задоволені роботою лікаря і лікаря рекомендуємо іншим пацієнтам
Ганна 06 Лютий 2024
Олександра 23 Січень 2024
Лікаря знайшла в інтернеті півтора року тому, за позитивними відгуками. Мені дуже зручно, близько до моєї роботи, з лікарем дуже комфортно. Мій прийом був дуже довго по часу, мене перевіряли абсолютно на всіх апаратах, максимально і детально дивилися. Мені дуже сподобалося
Наталія 23 Січень 2024
Я дуже задоволена, до лікаря прийшла зі своїми скаргами, лікар повністю покрив мій запит, прописали ліки, які дійсно допомагають
Вікторія 09 Листопад 2023
Мені дуже сподобалось, я була у лікаря перший раз і не розбираюсь в офтальмології, але лікар провела всі діагностики, мене було повністю опитано по моєму стану, я отримала рекомендації. Дуже ввічлива і дуже приємна людина. Все було супер!