Лікар Офтальмолог, Хірург-офтальмолог Яхніца Олена Ігорівна на Doc.ua

Відгуки про Яхніца Олена Ігорівна

Консультація від1500 грн
Лікар має вищу категорію, діагностує і лікує офтальмологічні захворювання як у дітей, так і у дорослих: астигматизм, міопія, гіперметропія. Проводить хірургічне лікування косоокості, халязіона, папілом, невусів та ін. Виконує такі процедури, як: введення лікарських препаратів в капсулу халязіона, субкон'юнктивальні і парабульбарно ін'єкції. На окрему увагу заслуговує офтальмологічне супровід немовлят з перших днів
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 89 відгуків

Дар'я 22 Серпень 2024
Найвищій бал, тільки гарні враження від прийому. дуже сподобалася лікарка. дякуємо!
Володимир 22 Серпень 2024
Все добре, візит влаштував, зауважень немає, консультація сподобалася, звертатимуся, в разі потреби, дякую.
Дмитро 20 Червень 2024
Все сподобалось - кваліфіковано, ввічливо, комфортно, на високому рівні.
Макар 21 Березень 2024
У нас залишилися тільки позитивні враження, дуже гарний лікар, на всі питання відповів, ми дуже задоволені роботою лікаря і лікаря рекомендуємо іншим пацієнтам
Ганна 06 Лютий 2024
Олександра 23 Січень 2024
Лікаря знайшла в інтернеті півтора року тому, за позитивними відгуками. Мені дуже зручно, близько до моєї роботи, з лікарем дуже комфортно. Мій прийом був дуже довго по часу, мене перевіряли абсолютно на всіх апаратах, максимально і детально дивилися. Мені дуже сподобалося
Наталія 23 Січень 2024
Я дуже задоволена, до лікаря прийшла зі своїми скаргами, лікар повністю покрив мій запит, прописали ліки, які дійсно допомагають
Вікторія 09 Листопад 2023
Мені дуже сподобалось, я була у лікаря перший раз і не розбираюсь в офтальмології, але лікар провела всі діагностики, мене було повністю опитано по моєму стану, я отримала рекомендації. Дуже ввічлива і дуже приємна людина. Все було супер!
Дініела 20 Червень 2023
Аліса 20 Вересень 2022