Лікар Алерголог, Імунолог Свідро Олена Вікторівна на Doc.ua

Свідро Олена Вікторівна

Олена Вікторівна - головний імунолог-експерт м.Києва. Лікар імунолог і алерголог з багатим досвідом роботи, автор численних робіт і патентів. Спеціалізується на лікуванні таких хвороб як: алергічний контактний дерматит, алергії, анафілактичний шок, атопічний дерматит, бронхіальна астма, кропив'янка і поліноз
  • За останні 3 роки - 7 друкованих робіт, з них 3 - статті (всього статей - 86 і 3 патенти)
  • Телебачення - коментарі з питань імунодіагностики і імунопрофілактики грипу, кору, дифтерії, правця, сказу в передачах СТБ, Нового і 4 каналів, інтерв'ю з питань імунопрофілактики інфекцій в газетах «Сегодня» і «Аргументи тижня».

Освіта

• Национальный медицинский университет имени А.А. Богомольца (1992)
  • Аспирантура по клинической иммунологии на кафедре клинической имунологии и аллергологии в НМУ (1999)

Курси

• Семінар по мультиаллергенній діагностиці(2019)
  • Тренінг з надання невідкладної допомоги при анафілактичний шок

Участь в асоціаціях

• Член Українського товариства імунології, алергології та імунореабілітації та товариства «Бронхіальна астма та алергія»

Виконувані процедури

• Мікроспірометр + проба з бронхолітиками

Перевірені відгуки про лікаря

63 Відгуки
Аліна 25 Квітень 2024
Прийом сподобався, лікування допомагає. Я задоволена прийомом
Направлено до клініки
Анонім 22 Квітень 2024
Лікарка все уважно вислухала, але мало чим допомогла, тільки перенаправила до іншого лікаря.
Олександр 18 Квітень 2024
Візит пройшов добре. Залишився задоволений рекомендаціями, які надав лікар.
Ірина 11 Березень 2024
Олена Вікторівна фахівець високого рівня, поставила діагноз, проконсультувала, надала рекомендації, я задоволена, дякую.
Катерина 19 Лютий 2024
Були на прийомі у імунолога родиною, отримали багато цінної інформації, відповіді на запитання, з якими звернулися, дякую, все сподобалося.