Лікар Алерголог, Імунолог Свідро Олена Вікторівна на Doc.ua

Відгуки про Свідро Олена Вікторівна

Консультація від490 грн
Олена Вікторівна - головний імунолог-експерт м.Києва. Лікар імунолог і алерголог з багатим досвідом роботи, автор численних робіт і патентів. Спеціалізується на лікуванні таких хвороб як: алергічний контактний дерматит, алергії, анафілактичний шок, атопічний дерматит, бронхіальна астма, кропив'янка і поліноз
Відгуки

Перевірені відгуки про лікаря 72 відгуки

Олеся 16 Вересень 2024
Любов 16 Вересень 2024
Мені лікар дуже сподобався. Прекрасно пройшов візит.
Направлено до клініки
Дмитро 12 Вересень 2024
Я записувався до Імунолога, це виявився Алерголог, все що мене цікавило все було не туди. Довелося йти до іншого лікаря
Направлено до клініки
Анна 15 Серпень 2024
Абсолютно не сподобався візит у цього лікаря, лікар мені зовсім не допомогла розв'язувати моє питання. Не надала ніяких відповідей на мої запитання, очікувала що лікар надасть направлення на здачу аналізів, цього теж не було. Цілу годину просто промивала мені мозок, але в результаті так чітко нічого і не пояснила. Просто потратила свій час та немалі кошти за візит.
Олександра 18 Липень 2024
Сподобався лікар, візит пройшов чудово.
Анастасія 11 Липень 2024
Мені прийом сподобався, вчасно, гарна консультація, дякую.
Олександр 06 Червень 2024
Задоволений прийомом, почув всі відповіді на свої запитання, все зрозуміло, дякую.
Людмила 16 Травень 2024
Понравился ее высокий профессионализм он очень чествуется буквально с первых слов, очень знающая, деликатная, внимательная, было профессиональное отношение между доктором и пациентом. Я с уважением вышла от туда, большая ей благодарность за помощь.
Олена 13 Травень 2024
Лікарка уважна, компетентна, все пояснила, я задоволена, дякую.
Аліна 25 Квітень 2024
Прийом сподобався, лікування допомагає. Я задоволена прийомом
5 6 7 8 chevron_right