Лікар Ендокринолог Добровинська Олена В'ячеславівна на Doc.ua

Добровинська Олена В'ячеславівна

Доктор успішно займається питаннями ендокринології: діагностикою та лікуванням пацієнтів з порушенням вуглеводного обміну (цукровий діабет), захворюваннями щитовидної залози (тиреотоксикоз, гіпотиреоз, аутоімунний тиреоїдит, вузловий зоб, рак щитовидної залози), ожирінням і метаболічним синдромом, патологією наднирників (хронічна ниркова недостатність), приймає пацієнток, які чекають дитину.
  • Олена В'ячеславівна — автор 10 статей в науковій періодиці та 1 патенту (у співавторстві).
  • В 2012 році нагороджена грамотою та медаллю «За охорону здоров'я нації» Комітетом Верховної Ради України з питань охорони здоров'я
  • Участь в конференціях:
    • 21st ESE Postgraduate Training Course on Endocrinology, Diabetes and Metabolism. Lviv. Ukraine (2017)
    • Masters in Diabetes and Cardiometabolic Disease. Portorož, Slovenia (2018)
    • Науково-практична конференція «Школа ендокринолога» (2018)

Освіта

• Донецький національний медичний університет ім М. Горького (2005)
  • Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова (2008)

Курси

• Курси підвищення кваліфікації, ДонНМУ (2011)
  • Курси GCP (2013)
  • ПАЦ «Ендокринологія», Донецький національний університет ім. Горького (2013)
  • ПАЦ «Ендокринологія», Донецький національний університет ім. Горького (2016)

Участь в асоціаціях

• Учасник Асоціації ендокринологів України

Виконувані процедури

• Підбір і корекція цукрознижувальних препаратів, інсулінотерапії, принципи самоконтролю
  • Лікування захворювань щитовидної залози, ожиріння, метаболічого синдорому Х.
  • Прийом пацієнтів з ендокринними захворюваннями гінекологічного характеру
  • Підготовка до оперативного лікування, ведення пацієнтів після оперативного лікування

Перевірені відгуки про лікаря

20 Відгуки
Володимир 21 Лютий 2024
Лікарка приємна та уважна. Все пройшло добре
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Оксана 27 Вересень 2023
Я не знавець медицини, але спілкування, призначення, коректність плюс те, що я почала приймати рекомендоване лікування і воно допомагає, все це викликає у мене довіру до Олени В'ячеславівни.
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Виталина 05 Серпень 2021