Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог, УЗД-фахівець, Гінеколог-ендокринолог Соколова Катерина Ігорівна на Doc.ua
Доктор володіє всіма хірургічними методами корекції патологій шийки матки. Катерина Ігорівна проводить терапію запальних і інфекційних патологічних процесів в гінекології. Займається лікуванням наслідків дисбалансу жіночих гормонів і вакцинопрофілактикою раку жіночих статевих органів при передракових станах.

Досягнення

• Головний лікар медичного центру Академія Вашого здоров'я.
  • Катерина Ігорівна є автором багатьох наукових статей і публікацій в медичних журналах і періодичних виданнях, консультувала різні інтернет-проекти на медичну тематику.
  • Доктор бере активну участь в різних конференціях, конгресах і з'їздах акушерів-гінекологів в Україні, Росії і країнах Європи. Є постійним учасником конференцій, з'їздів і пленумів акушерів-гінекологів в Україні, Росії та Європі
  • Лікар працювала в багатьох клініках приватної медицини і в Київському міському центрі репродукції

Освіта

• Национальный медицинский университет им. А.А. Богомольца, лечебный факультет, г. Киев (1999)
  • Интернатура по специальности "Акушерство и гинекология" при Национальной медицинской академии последипломного образования (НМАПО) им. П.Л. Шупика, г. Киев (2001)

Курси

• Національний медичний університет ім. А.А. Богомольця на медичному факультеті (1993-1999)
  • Інтернатура на кафедрі акушерства та гінекології № 2 НМАПО ім. П. Л.Шупика (1999-2001)
  • ТУ Питання профілактичної перінатолії і планування сім'ї (2002)
  • ТУ Кольпоскопія та УЗД в гінекології (2002)
  • ТУ Ендокринологія в акушерстві та гінекології(2005)
  • Спеціалізація з ультразвукової діагностики (2011,2016)
  • ТУ Основи гістеро і лапароскопії в акушерстві і гінекології (2012)
  • Організація управління Охорони Здоров'я (2011,2016)
  • ТУ Пренатальна діагностика вроджених і спадкових патологій плоду в 1м триместрі вагітності (2017)

Виконувані процедури

• Гістероскопія офісна та резектоскопія
  • Окремо-діагностичне вишкрібання
  • Радіохвильове лікування, кріотерапія лазерна вапоризації патології шийки матки
  • Ексцизії і конізації шийки матки
  • Інсемінація, підготовка жінок до програми ЕКЗ, стимуляція овуляції
  • Ведення вагітності, зокрема з різними ступенями ризику
  • УЗД жіночих статевих органів
  • Лікування ендокринної патології в гінекології
  • Консультація по контрацепції, введення ВМС
  • Виявлення причин і лікування безпліддя
  • Ведення жінок з міомою матки, ендометріозом, поліпозомендометрія

Перевірені відгуки про лікаря

96 Відгуки
Ситуацію виправлено
Татьяна 22 Березень 2024
Доктор Соколова Е.И. перенаправив меня на дальнейшее обследование и я не получила рекомендаций, что мне делать в данный момент.
Соколова Катерина Ігорівна 29 Березень 2024
Я призначила Вам дообстеження, яке вказано у консультативному висновку (заключенні). Після проходження Вами дообстеження з призначеними рекомендаціями Ви маєте звернутися на консультайію до мене. Вся ця інформація була додатково озвучена Вам під час прийому.
Марія 22 Березень 2024
Лікарка уважна, провела огляд, взяла аналізи, все сподобалося, дякую.
Ганна 13 Березень 2024
Дуже гарний спеціаліст, не перший раз до лікаря звертаюся, все чітко, ясно, ніяких зауважень ніколи не було
Наталія 14 Лютий 2024
 Дуже гарний, професійний лікар. Лікар дуже компетентна у своїй справі, видно зразу що лікар на своєму місці. Дуже сподобався візит, при нагоді ще будемо звертатися до цього лікаря.
Светлана 12 Лютий 2024
Супер врач, очень понравился