Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог, УЗД-фахівець, Гінеколог-ендокринолог Соколова Катерина Ігорівна на Doc.ua

Відгуки про Соколова Катерина Ігорівна

Доктор володіє всіма хірургічними методами корекції патологій шийки матки. Катерина Ігорівна проводить терапію запальних і інфекційних патологічних процесів в гінекології. Займається лікуванням наслідків дисбалансу жіночих гормонів і вакцинопрофілактикою раку жіночих статевих органів при передракових станах.

Перевірені відгуки про лікаря 96 відгуків

Ситуацію виправлено
Татьяна 22 Березень 2024
Доктор Соколова Е.И. перенаправив меня на дальнейшее обследование и я не получила рекомендаций, что мне делать в данный момент.
Соколова Катерина Ігорівна 29 Березень 2024
Я призначила Вам дообстеження, яке вказано у консультативному висновку (заключенні). Після проходження Вами дообстеження з призначеними рекомендаціями Ви маєте звернутися на консультайію до мене. Вся ця інформація була додатково озвучена Вам під час прийому.
Марія 22 Березень 2024
Лікарка уважна, провела огляд, взяла аналізи, все сподобалося, дякую.
Ганна 13 Березень 2024
Дуже гарний спеціаліст, не перший раз до лікаря звертаюся, все чітко, ясно, ніяких зауважень ніколи не було
Наталія 14 Лютий 2024
 Дуже гарний, професійний лікар. Лікар дуже компетентна у своїй справі, видно зразу що лікар на своєму місці. Дуже сподобався візит, при нагоді ще будемо звертатися до цього лікаря.
Светлана 12 Лютий 2024
Супер врач, очень понравился
Аліна 07 Грудень 2023
Було максимально комфортно.Дякую.
Ганна 29 Листопад 2023
Хороший специалист, к доктору всегда хожу, обращалась уже не первый раз. Прекрасный врач, все рассказывает, подробно объясняет, все супер
Наталія 23 Жовтень 2023
По всім питанням, які мене цікавили, лікар надала консультацію
Ольга 16 Жовтень 2023
Олена 13 Вересень 2023
Я вже не перший рік спостерігаюсь у Катерині Ігорівни і як завжди візитом до неї залишаюсь задоволеною.
5 6 7 8 9 10 chevron_right