Лікар Косметолог Ліщук Катерина Андріївна на Doc.ua

Ліщук Катерина Андріївна

Катерина Андріївна - косметолог, Anti-age терапевт, провідний фахівець з апаратних методик, косметолог. Спеціалізується на проведенні процедур на апараті Alma Harmony (лазерні процедури), лазерному омолодженні, видаленні судин, лікуванні постпроцедурних ускладнень. Лікує також вугрову хвороба, купероз, пігментацію, рубці, стрії
  • Участь в радіопередачі «Експертна думка» на радіо «Європа плюс» з Павлом Ковчегом
  • «ІV Міжнародний конгрес медичного туризму ». учасник програми «B2B» – business to business (2018)

Освіта

• Национальный медицинский университет имени О. О. Богомольца (2012)

Курси

• Учасник конференції Bioxis pharmaceuticals «Фокус на середню і нижню третину обличчя, область губ, як основа естетичної домінанти жіночого обличчя. Робота препаратами» (2019)
  • Учасник Grand experts meeting «Міжнародний конгрес провідних експертів і практиків у сфері естетичної медицини» (2019)
  • Учасник IV міжнародного конгресу «Self Regeneration THE FUTURE IS NOW» (2019)
  • Restylane. Підвищення кваліфікації «Контурна пластика губ. Критерії выбору препаратів» (2019)
  • Inter Cosmetic group; PB Serum Cosmeticals «Біоактивні ферменти – нові рішення в естетичній медицині» (2018)
  • Курс підвищення кваліфікації «Botulinum»
  • Alma Lasers «Проходження теоретичного і практичного курсу з лазерної косметології та естетичної медицини на передовій багатофункціональній системі Harmony XL Pro» (2019)
  • Участь в 27-й Міжнародній виставці «PUBLIC HEALTH 2018» (2018)
  • Учасник «Expert laser meeting 2018»
  • Підвищення квалифікації Aestetic consilium school «Spring residency» (2018)
  • Учасник «V Європейский конгрес по ін'єкційним методикам» (2018)
  • Учасник «Ботулінотерапія. Концепція full face. Гармонія обличчя в балансі ліваторів і депресорів» в рамках «V Європейский конгрес по ін'єкційним методикам» (2018)
  • «Партнер Плюс»: Підвищення кваліфікації «Ботулінотерапія»
  • «Іпсен фірма» Підвищення кваліфікації «Застосування препарату Диспорт» (2018)
  • Семінар Практикум по застосуванню полімолочної кислоти (2019)

Лікування захворювань

• Вугровий висип
  • Келоїдний рубець

Виконувані процедури

• Процедури на апараті Alma Harmony (лазерні процедури)
  • Термоліфтинг
  • Фотоомолодження
  • Лазерна шліфовка
  • Видалення тату
  • Лазерне омолодження
  • Видалення сосудів
  • Клеарскин (лікування вугряної хвороби лазером)
  • Лікування пігментації, біоревіталізація
  • Лікування постпроцедурних ускладнень

Перевірені відгуки про лікаря

4 Відгуки
Алина 26 Червень 2020
До лікаря я зверталася з проблемою шкіри. Лікар мені пояснив, що той догляд яким я користуюся, мені не підходить, але особливих рекомендацій мені лікар не надав, крім рекомендації використовувати брендову косметику.
Татьяна 28 Травень 2020
Очень осталась довольна визитом к доктору Лищук Екатерине! Грамотно и квалифицированно подобрали мне курс профессиональных процедур и домашний уход, исходя из моей потребности и возможностей. И даже сделали инъекционную процедуру полимолочной кислоты) Буду рекомендовать!) Спасибо, док да за помощь.
Ирина 27 Травень 2020
Я получила море удовольствия, очень прекрасное отношение коллектива. Все очень уютно, я в восторге. Высокая квалификация специалистов и отношение. Объясняют все, рассказывают. Мне очень понравилось.
Анна 26 Травень 2020
Случайно записалась к доктору, интуитивно, глянула очень приличная клиника, сайт современный. Не смотрела на рейтинги, поняла доктор только разместился на портале. Но, как же я довольна, от атмосферы до результата. Мне очень повезло, так в слепую записалась и просто в точку!!!! Очень грамотный доктор, мне понравился скрупулёзный подход, выявила все, разложила по полочкам, все объяснила, спланировала дальнейшие действия. В тот же день прошла первые назначенные процедуры, и отметила для себя, что и в работе это 100% тот человек/доктор, которого я так давно искала. Очень аккуратная, у них же в клинике сдала анализы, что очень удобно! Прошёл месяц после первого визита, я была уже в клинике у Екатерины Андреевны дважды, и потому мой отзыв обдуманный, вижу позитивные результаты. От всей Души рекомендую, доктора Екатерину Андреевну и клинику Mezzo !