Лікар Офтальмолог, Хірург-офтальмолог Черняк  Єгор Миколайович на Doc.ua

Черняк Єгор Миколайович

Єгор Миколайович спеціалізується на лікуванні патологій сльозовивідних шляхів у дорослих і дітей і хірургічної реконструкції носослезного каналу. Доктор є власником патентів на методики лікування «Стентування носослізного каналу» і «Модифікація протезування носослізного каналу» і успішно проводить мікродренування, стентування та протезування слізного каналу. В Україні тільки в Медіцентр «Доктор ЛОР / ЗІР / НЕРВ» здійснюються унікальні спільні з офтальмологами і отоларингологами операції на носо-сльозних шляхах – мікродренування носослізних каналів з силіконовими імплантами під ендоскопічним контролем ЛОРа

Автор патентів на винахід:

• «Стентування нососльозового каналу»
  • «Модифікація протезування носослезного каналу»

З 2005 року – науковий співробітник інституту ЛОР, область вивчення: патологія сльозовивідних шляхів

Освіта

• Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця, «Лікувальна справа» (2000)

Курси

• Передатестаційні цикли по офтальмології кожні 5 років
  • Курси тематичного удосконалення за фахом

Участь в асоціаціях

• Асоціація офтальмологів України

Виконувані процедури

• Лікування патологій сльозовивідних шляхів у дорослих і дітей
  • Хірургія носослізного каналу по унікальним для України авторським запатентованим методикам
  • Мікродренування носо-слізних каналів силіконовими імплантами під ендоскопічним контролем. Операція проводиться спільно з фахівцями з суміжних областей – отоларингологом і офтальмологом
  • Зондування слізних шляхів у немовлят для лікування вродженої непрохідності носослізного каналу
  • Видалення новоутворень за допомогою струму високої частоти (коагуляція слізних точок)
  • Операція Арльт, хірургічна реконструкція носослізного каналу

Перевірені відгуки про лікаря

60 Відгуки
Ангеліна 02 Травень 2024
Ми задоволені на сто відсотків!
Ольга 25 Квітень 2024
Бесподобный врач, все мне понравилось, я очень довольна приемом
Анна 11 Квітень 2024
Прийом сподобався, лікар чітко розказав, все було зрозуміло, перепитав. Все було максимально дружелюбно, дуже професійно, приємно вражена
Наталія 28 Березень 2024
Сподобався підхід лікаря до проблеми. На процедурі лікар підтримував, заспокоював, налаштовував. Лікар дуже уважно вислухав, розповів про всі можливі причини і наслідки, дуже гарно змалював всю картину проблеми. Я тепер знаю що мені робити, я задоволена лікарем
Артем 22 Лютий 2024
Сподобався індивідуальний підхід лікаря, комунікації, відповів на усі запитання що турбували. Достовірно й максимально надав відповідь.