Лікар Офтальмолог, Хірург-офтальмолог Черняк  Єгор Миколайович на Doc.ua

Відгуки про Черняк Єгор Миколайович

Єгор Миколайович спеціалізується на лікуванні патологій сльозовивідних шляхів у дорослих і дітей і хірургічної реконструкції носослезного каналу. Доктор є власником патентів на методики лікування «Стентування носослізного каналу» і «Модифікація протезування носослізного каналу» і успішно проводить мікродренування, стентування та протезування слізного каналу. В Україні тільки в Медіцентр «Доктор ЛОР / ЗІР / НЕРВ» здійснюються унікальні спільні з офтальмологами і отоларингологами операції на носо-сльозних шляхах – мікродренування носослізних каналів з силіконовими імплантами під ендоскопічним контролем ЛОРа

Перевірені відгуки про лікаря 58 відгуків

Анна 11 Квітень 2024
Прийом сподобався, лікар чітко розказав, все було зрозуміло, перепитав. Все було максимально дружелюбно, дуже професійно, приємно вражена
Наталія 28 Березень 2024
Сподобався підхід лікаря до проблеми. На процедурі лікар підтримував, заспокоював, налаштовував. Лікар дуже уважно вислухав, розповів про всі можливі причини і наслідки, дуже гарно змалював всю картину проблеми. Я тепер знаю що мені робити, я задоволена лікарем
Артем 22 Лютий 2024
Сподобався індивідуальний підхід лікаря, комунікації, відповів на усі запитання що турбували. Достовірно й максимально надав відповідь.
Ірина 04 Січень 2024
Мені все сподобалося на прийомі, звертатимусь, в разі потреби.
Ирина 07 Грудень 2023
Добре пройшов візит. Дуже гарний лікар.
30 Листопад 2023
Дуже сподобалось на прийомі. Все пройшло відмінно.
Інна 02 Листопад 2023
Я з іншого міста, лікарі мене направили в столицю, за відсутність такого фахового спеціаліста в Житомирі, з іншого міста їхала саме до цього лікаря. Прийом сподобався
Владислав 12 Жовтень 2023
Консультацією залишився задоволеним - дуже гарно розповів про причини виникнення проблеми, дав рекомендації що робити та як. Залишився задоволеним.
Стефан 10 Серпень 2023
Тетяна 10 Серпень 2023