Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог Домбровський Андрій Володимирович на Doc.ua

Домбровський Андрій Володимирович

21рік досвіду
Андрей Владимирович – дерматолог-венеролог первой категории, специализируется на лечении онихомикоза с помощью лазера, коррекции шрамов, рубцов, удалении пигментации, фракционной шлифовке лица СО2 лазером, проводит удаление родинок, папиллом, бородавок, мозолей лазером и радиоволновым методом, лечит ЗПП

Освіта

• Національний медичний університет ім. А.А. Богомольця (1999 р.);
  • Інтернатура з нейрохірургії у НДІ ім. Ромоданова (2005 р.);
  • Академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, спеціалізація з дерматовенерології (2011 р.).

Курси

• Курси з онкодерматології.
  • Курси підвищення кваліфікації з дерматовенерології у Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, м. Київ (2011 р.);
  • Сертифікація щодо застосування різних препаратів
  • Сертифікація лазерних технологій в естетичній медицині DEKA (Італія); «Ліка-хірург»

Виконувані процедури

• Дерматоскопія новоутворень
  • Кріодеструкція
  • Термокоагуляція
  • Лазерне лікування оніхомікозу
  • Дерматологічний прийом пацієнтів
  • Видалення новоутворень лазером (родимки, папіломи, бородавки)
  • Видалення новоутворень радіохвильовим методом

Перевірені відгуки про лікаря

243 Відгуки
Анонімно 22 Квітень 2024
На жаль цей лікар не дуже мені сподобався, скоріш за все не вистачило кваліфікації. Лікар довго не міг зрозуміти з якою саме проблемою я до нього звернулася. Так і не надав як належить, ніякої інформації та корисних рекомендацій. Ще дуже не сподобалося що лікар спілкувався російською мовою.
мама Оксана 08 Квітень 2024
Все було супер! Лікар дуже уважно поставився до проблеми, призначив доступне лікування, дав висновок по консультації. Ми дуже задоволені роботою лікаря. Лікар допоміг
Катерина 06 Квітень 2024
Дарья 06 Січень 2024
Усе відбулось нормально, я задоволена.
Марина 18 Грудень 2023
Все добре пройшло.