4.7
Лікар УЗД-фахівець Щоголь Дмитро Володимирович на Doc.ua

Щоголь Дмитро Володимирович

Лікар має вищу категорію з УЗД діагностики. Проводить ультразвукові дослідження ОБП, заочеревинного простору, урологічні дослідження, дослідження судин кінцівок та шиї, щитовидної залози, молочних залоз, слинних залоз, органів мошонки.
4.7

Освіта

• Донецький державний медичний університет ім. М. Горького, спеціальність “Лікувальна справа“, кваліфікація “Лікар”, м.Донецьк (2000 р.);
  • Присвоєна вища категорія зі спеціальності “Хірургія” при Департаменті охорони здоров’я Донецької обласної державної адміністрації, (2021 р.);
  • Присвоєна вища категорія зі спеціальності “Ультразвукова діагностика” при Департаменті охорони здоров’я Донецької обласної державної адміністрації, (2021 р.)

Курси

• Науково-практичний семінар «Стандарти діагностики та лікування хронічних захворювань вен в новітніх міжнародних керівництвах» Асоціація судинних хірургів України, (2010 г.);
  • Науково-практична конференція «Інтервенційний ультразвук в онкології» Асоціація мінімальної інвазивної та паліативної терапії, (2010 р.);
  • Науково-практична конференція «Малоінвазивні технології в хірургії органів грудної і черевної порожнини» Асоціація хірургів Донецької області, (2013 р.);
  • Майстер-клас «Основи ультразвукового дослідження екстракраніальних артерій голови та шиї. Транскраніальне дуплексне сканування» на базі навчального центру академічного медичного центру, (2018 р.).

Виконувані процедури

• УЗД органів черевної порожнини;
  • УЗД органів малого тазу (для чоловіків);
  • УЗД щитовидної залози;
  • УЗД м’яких тканин;
  • доплерографія судин шиї та голови, судин верхніх і нижніх кінцівок;

Перевірені відгуки про лікаря

4 Відгуки
Ірина 23 Січень 2024
Я задоволена роботою лікаря. Лікар уважний, все мені добре пояснив.
Юлія 25 Жовтень 2023
Віктор 06 Липень 2023