Лікар Невролог Целіщева Богдана Анатоліївна на Doc.ua

Целіщева Богдана Анатоліївна

Лікар проводить профільний консультативний прийом дорослих і дітей з 16 років. Надає невідкладну допомогу пацієнтам з ураженням центральної нервової системи (ГПМК, набряк головного мозку). Проводить планове лікування хронічних захворювань нервової системи (ДЕП, діабетична нейропатія і т.д.). Веде пацієнтів з ураженням периферичної нервової системи. Виконує такі маніпуляції: паравертебральні блокади, купірування при тунельному синдромі, люмбальна пункція, постановку зонда
  • Лікар регулярно проходить навчання, відвідує семінари, тренінги та курси підвищення кваліфікації.

Освіта

• Дніпропетровська медична академія (2016)
  • Після проходження інтернатури отримала сертифікат лікаря-невролога

Курси

• Симуляційний тренінг «Тромболітична терапія при інсульті» (2019)

Виконувані процедури

• Надання невідкладної допомоги хворим з ураженням центральної нервової системи (ГПМК, набряк головного мозку)
  • Планове лікування хронічних захворювань нервової системи (ДЕП, діабетічская нейропатія і т.д.)
  • Ведення хворого з ураженням периферичної нервової системи
  • Консультація хворих
  • Маніпуляції: паравертебральні блокади, купірування при тунельний синдром, люмбальна пункція, постановка назо-гастрального зонда

Перевірені відгуки про лікаря

11 Відгуки
Галина 14 Травень 2024
Лікар дуже уважна, молода, але хороший спеціаліст, дуже ввічлива. Лікар мені сподобалася і в майбутньому буду звертатися до лікаря на повторний прийом
Софія 04 Травень 2024
Володимир 11 Квітень 2024
Лікар дуже уважно, все чітко поясню, нічого зайвого не назначаю, все розпитує, ставиться з розумінням, нам лікар дуже сподобалася
Олександра 22 Січень 2024
Лікарка дуже хороша як фахівець, розповіла про подальші події та виписала правильні ліки, після цього візиту мені стало набагато краще.
Іван 25 Квітень 2023