Лікар Невролог Целіщева Богдана Анатоліївна на Doc.ua

Відгуки про Целіщева Богдана Анатоліївна

Лікар проводить профільний консультативний прийом дорослих і дітей з 16 років. Надає невідкладну допомогу пацієнтам з ураженням центральної нервової системи (ГПМК, набряк головного мозку). Проводить планове лікування хронічних захворювань нервової системи (ДЕП, діабетична нейропатія і т.д.). Веде пацієнтів з ураженням периферичної нервової системи. Виконує такі маніпуляції: паравертебральні блокади, купірування при тунельному синдромі, люмбальна пункція, постановку зонда

Перевірені відгуки про лікаря 11 відгуків

Галина 14 Травень 2024
Лікар дуже уважна, молода, але хороший спеціаліст, дуже ввічлива. Лікар мені сподобалася і в майбутньому буду звертатися до лікаря на повторний прийом
Софія 04 Травень 2024
Володимир 11 Квітень 2024
Лікар дуже уважно, все чітко поясню, нічого зайвого не назначаю, все розпитує, ставиться з розумінням, нам лікар дуже сподобалася
Олександра 22 Січень 2024
Лікарка дуже хороша як фахівець, розповіла про подальші події та виписала правильні ліки, після цього візиту мені стало набагато краще.
Іван 25 Квітень 2023
Елена 16 Жовтень 2020