Лікар Ревматолог, Артролог Панін Артем Валерійович на Doc.ua

Панін Артем Валерійович

Панін Артем Валерійович лікар-ревматолог вищої категорії. Також він має дві додаткові спеціальності - ультразвукова діагностика і клінічна імунологія. Є автором 20 наукових робіт, серед яких і 1 монографія.

Курси

• 2010 р. - здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук;
  • 2014 р. - присвоєно вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «ревматологія».

Виконувані процедури

• Діагностика і лікування різних ревматичних захворювань.

Перевірені відгуки про лікаря

53 Відгуки
Юлія 06 Квітень 2024
Візит пройшов прекрасно, все було чудово.
Орися 18 Березень 2024
Загалом враження дуже позитивні. Лікар уважно і докладно обстежив, пояснив усі нюанси, дав направлення на обстеження. Незабаром підемо на повторну консультацію за результатами обстеження. Видно, що лікар досвідчений і кваліфікований, проте хотілося б, щоб тон спілкування був дещо делікатніший, це важливо, щоб емоційно чутливі пацієнти не замикалися в собі і йшли на контакт. Проте ми не емоційно чутливі, то нам не заважало ))) Думаю, лікар має просто такий досить строгий стиль спілкування.
Дар'я 02 Березень 2024
Цілком задоволена прийомом, кваліфікований лікар, корисні поради, звертатимусь і рекомендую.
Дарія 14 Лютий 2024
Візит пройшов нормально. Лікар уважний, все добре пояснив, надав хороші рекомендації. Все було в порядку, задоволена візитом.
Аліна 07 Лютий 2024
Сподобалась онлайн консультація - усе пройшло швидко, якісно та зрозуміло.