Лікар Хірург Щербаха  Андрій Миколайович на Doc.ua

Щербаха Андрій Миколайович

Лікар проводить оперативні втручання лапароскопічним та відкритим способами. Займається консервативним та хірургічним лікуванням захворювань шлунково-кишкового тракту, доброякісних утворень шкіри та м'яких тканин, проктологічних хвороб.

Освіта

• 1981 р. – 1987 р. - Ворошиловградський медичний інститут, спеціальність «хірургія»

Курси

• 1987 р. - 1988 р. - Інтернатура в Сєвєродонецькому МСЧ СПО "Азот", хірургічне відділення.

Участь в асоціаціях

• Асоціація хірургів України

Виконувані процедури

1. Лікар проводить консервативне та хірургічне лікування:

• захворювань шлунково-кишкового тракту: панкреатит, жовчнокам'яної хвороби (холецестит), жовчного міхура, виразкової хвороби шлунка та 12 палої кишки, апендицититу (апендектомія)
  • доброякісних утворень шкіри та м'яких тканин: атерома, ліпома, фіброма, гіперкератоз та інше
  • проктологічних патологій: геморой, анальні тріщини, нориці прямої кишки, поліпи ануса, куприковий хід

2. Венектомія (видалення варикозних вен)
3. Лікування гриж: пахова, пупкова, білої лінії живота, післяопераційна, стегнова.

Перевірені відгуки про лікаря

11 Відгуки
Анатолій 01 Травень 2024
Мені дуже сподобався прийом, окремо хочу відзначити відношення лікаря до пацієнтів, все дуже детально пояснив мені, надав рекомендації, я задоволений. Дякую!
Тетяна 27 Квітень 2024
Компетентний, хороший, спокійний лікар. Моє запитання, яке мене турбувала, лікар все пояснив, я знаю тепер що мені далі робити. Огляд лікар провів ретельно, дуже делікатно, рекомендував додаткові обстеження. Я задоволена, все пройшло спокійно, комфортно
Іван 12 Квітень 2024
Денис 11 Березень 2024