4.3

Петькун Андрій Анатолійович

Лікар першої категорії
5 років досвіду
Дорослі
Андрій Анатолійович спеціалізується на терапії патологій ендокринної системи, усунення порушень, викликаних патологіями. Займається корекцією гормонального балансу, усуненням статевої дисфункції, відновленням нормального обміну речовин.
Гармонія здоров'я на В. Чорновола
ул. В. Черновола, 12на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Пт 28 Січень Сб 29 Січень Нд 30 Січень keyboard_arrow_right
4.3
Рейтинг лікаря розраховується на основі
  • 2012 — 2014 р. - Київський міський ендокринологічний центр, лікар-ендокринолог;
  • 2014 — 2016 р. - Київський міський діагностичний центр Дарницького району, лікар-ендокринолог;
  • з 2016 р. - мережа МЦ «Гармонія здоров'я», лікар - ендокринолог, лікар ультразвукової діагностики;
  • 2017— МЦ РЕПРОЛАЙФ.

Освіта

• Национальный медицинский университет им. А.А. Богомольца (2012)

Курси

• 2013 р. - «Нові підходи до діагностики та лікування метаболічного синдрому», м. Київ;
  • 2013 р. - «Клінічні дослідження в лікуванні СД протокол— Gs-us-259-0147»;
  • 2014 р. - «Лікування і профілактика захворювань ЩЗ», м. Київ;
  • 2014 р. - «Клінічні дослідження в лікуванні СД—протокол—28431754 DIA3011»;
  • 2015 р. -  тематичний курс « Клінічна ендокринологія», Інститут ендокринології, м. Київ;
  • 2016 р. - актуальні питання клінічної ендокринології, м. Київ;
  • 2016 р. - епідеміологія, профілактика, діагностика, лікування ускладнень ЦД, м. Київ;
  • сертифікати:
    • ендокринолога;
    • адролога;
    • дослідника по стандартам GCP (Good Clinical Practice);
    • фахівця в області акупресури і масажу з лікування полінейропатій різного генезу;
    • по діагностиці та лікуванню остеопорозу.

Виконувані процедури

• Збір анамнезу (історії хвороби), консультація
  • Огляд і пальпацію (обмацування) щитовидної залози і лімфовузлів, при необхідності - огляд статевих органів
  • Залежно від скарг і результатів огляду лікар може призначити додаткові аналізи: УЗД щитовидної залози; КТ щитовидної залози; пункція щитовидної залози і ін.
  • Проведення діагностики і лікування захворювань
  • Акупресура в лікуванні полінейропатій.

Перевірені відгуки про лікаря

10 Відгуки
Татьяна 01 Березень 2020
Дело в том, что я уже не в первый раз у доктора. Очень хороший врач и внимательный, очень все понравилось.
Наталия 08 Червень 2017
Развернуто отвечал на все мои вопросы, но очень много где-то бегал, я много его ждала. Визит, который должен был занять минут 20, занял час.

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ