Лікар Невролог, Рефлексотерапевт, Лікар функціональної діагностики, Епілептолог, Сомнолог, Нейрофізіолог Ніколайчук Андрій Сергійович на Doc.ua
Лікар-невролог займається діагностикою та лікуванням захворювань неврологічного профілю у дорослих і дітей з 8 років, має досвід роботи з пацієнтами в напрямках: епілептології, вертебрології, рефлексотерапії. Лікар проводить діагностику і лікування всіх форм епілепсії, приймає пацієнтів з найбільш рідкісними і складними діагнозами, головними болями неясного генезу, при запамороченнях, болях в суглобах, після перенесених захворювань і травм голови, всіх відділів хребта. Володіє методиками внутрішньосуглобових ін'єкцій, паравертебра

Освіта

• Винницкий национальный медицинский университет имени Н. И. Пирогова (2016)

Курси

• «Botulinum toxin A in Movement Disorder and Spasticity Injection Training Workshop»
  • «Неврологічні читання пам’яті Д.І.Панченка» НМА ім.Шупика
  • «Больовий синдром та ботулінічний токсин» Нейрошкола ботулінотерапії «Farmas»
  • «CardioSchool USD Basic»
  • «Клінічна вертебрологія» Науково-Методичний Центр «Медичні інноваційні технології
  • «Людина та ліки» Національний Конгрес
  • «Мультидисциплінарний підхід до неврологічної патології в педіатрії: неврологічні прояви карнітинової недостатності та мітохондріальних хвороб у дітей»
  • «European experience of diagnostics and treatment of neurological disorders» Ukrainian Association of Neurology and Reflexology
  • «Клінічна електроенцефалографія» Центр нейродіагностики
  • ТУ «Неінвазивні методт рефлексотаерапії в клінічній практиці НУОЗ України ім.Шупика

Участь в асоціаціях

• проведення паравертебральних блокад

Перевірені відгуки про лікаря

39 Відгуки
Наталія 02 Травень 2024
Видно що лікар добре розуміє свою справу. Працює на виско-кваліфікованому рівні. Лікар дуже приємна людина. Залишилися тільки позитивні враження від цього лікаря як від людини, так і від спеціаліста.
Валентина 26 Квітень 2024
Консультація дуже сподобалася, було багато корисної інформації. Лікар класний спеціаліст, видно що добре розбирається у своїй справі.
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Віта 25 Квітень 2024
Хороший лікар, надав чудову консультацію. Все дуже сподобалося на цьому візиті. Дякую.
Анастасія 15 Квітень 2024
 Лікар надав усю необхідну інформацію стосовно моєї проблеми. Чітко усе пояснив, ознайомився ретельно з усіма результати обслідувань, надав всі рекомендації. Загалом лікар молодець, виконав свою роботу на відмінно.
Анастасія 10 Квітень 2024
Дуже професійний лікар, добре орієнтується у цій темі (я теж трохи розуміюсь в цій сфері), тому мені сподобався підхід й те, що він мені призначив правильне лікування.
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит