Лікар Нарколог, Психіатр, Психолог, Психотерапевт, Психіатр-нарколог Герасименко Андрій Іванович на Doc.ua

Герасименко Андрій Іванович

Консультації дистанційні (відео-, аудіо-, текст) - Телефон, Skype, Viber, WhatsApp, Messenger, Telegram, Instagram, Facebook. Спеціалізація: депресія, тривога, страх, панічні атаки, безсоння, дратівливість, ВСД, біполярні розлади, шизофренія, старече слабоумство, обсесивно-компульсивний розлад, неврози, психози, алкоголізм, наркоманія (повний перелік див. Нижче). Провідний спеціаліст Центру психотерапії. Досвід роботи завідувачем відділення в клінічній лікарні "Феофанія". Лікар вищої категорії. Психотерапевт, психіатр, психолог, нарколог. Досвід 29 років.
  • Учасник численних програм на телебачення, в тому числі «Я соромлюсь свого тіла» (СТБ) и «ТСН» (1+1)
  • Автор 9 друкованих робіт в наукових виданнях

Досвід роботи:

• Лікар-психіатр соматопсихіатричне відділення
  • Лікар психіатр-психотерапевт Центру психотерапії та медичної психології (від. 27)
  • Завідувач відділенням функціональної неврології Клінічної лікарні «Феофанія»
  • Провідний спеціаліст, лікар-психіатр Центру психотерапії та медичної психології (від. 27)

Освіта

• Украинская медицинская стоматологическая академия, специальность «Лечебное дело», Полтава (1996)
  • Интернатура на базе Национальной медицинской академии последипломного образования (НМАПО) им. П. Л. Шупика по специальности «Психиатрия», Киев (1997)

Курси

• Спеціалізація «Психотерапія» на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти (ХМАПО), Харків (2002)
  • Спеціалізація «Наркологія» при Національній медичній академії післядипломної освіти (НМАПО) ім. П. Л. Шупика, Київ (2003)
  • Курси когнітивно-поведінкової терапії, Берлін

Участь в асоціаціях

• Член Асоціації психологів України

Виконувані процедури

• Діагностика, диференціальна діагностика психічних розладів
  • Психофармакотерапія психічних розладів
  • Психотерапія психічних розладів
  • Консультативний прийом

Перевірені відгуки про лікаря

928 Відгуки
Олена 13 Березень 2024
Лікар уважний, вислухів мої скарги, вивчив проблему, все пояснив та надав професійні поради і рекомендації, має індивідуальний підхід до пацієнта, я задоволена, дякую.
Мирослава 05 Січень 2024
До лікаря зверталась перший раз, спілкувались онлайн. Дуже сподобалась консультація
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Олексій 10 Листопад 2023
На прийомі все було чудово, все сподобалось, у нас досить не простий випадок, лікар надав рекомендації, виписав призначення, ліки
Владислав 21 Жовтень 2023
Лікар знає своє діло, і якщо порівнювати з іншими лікарями, до яких я ходив до цього, то він прям професіонал, з яким можна працювати.
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Віктор 14 Серпень 2023