Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Гінеколог-ендокринолог Семеняка Анастасія Миколаївна на Doc.ua
Доктор спеціалізується на акушерстві та гінекології. Проводить консультативний прийом, кольпоскопію, видалення папілом, біопсію шийки матки. Лікує такі захворювання і патології, як: кіста яєчників, кандидоз, ендометріоз, сифіліс, трихомоніаз, гонорея
1.0

Освіта

• Навчання в НМУ ім. О. О. Богомольця, денна форма, факультет — медичний лікувальний номер 2, спеціальність за дипломом — лікувальна справа (2016)
  • Інтернатура в Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика на базі Київського міського центру репродуктивної та перинатальноі медицини (пологовий будинок номер 4 м. Києва) (2019)
  • Військова кафедра при НМУ ім. Богомольця (звання молодший лейтенант запасу) (2015)

Курси

• «УЗД в акушерстві та гінекології» (2019)
  • «Кольпоскопічна діагностика і методи лікування шийки матки» (2019)
  • IX Міжнародний медичний конгрес
  • IV Міжнародний конгрес з інфузійної терапії
  • «Актуальні питання діагностики та терапії запальних хвороб органів малого таза і сечовивідних шляхів»
  • «Ефективний моніторинг стану плода»
  • «Жінка і гормональні ритми її здоров'я»
  • «Вагітність високого ризику»
  • «Від менархе до менопаузи — репродуктивне здоров'я молоді та підлітків»
  • «Діагностика та лікування хронічного тазового болю»

Участь в асоціаціях

• Член асоціації превентивної та антиейджинг медицини

Виконувані процедури

• планування та ведення вагітності (вагітних з екстрагеніальною патологією, вагітних за допомогою ДРТ, вагітних з багатоплодовою вагітністю);
  • менеджмент менопаузи;
  • лікування запальних захворювань органів малого тазу,захворювань шийки матки (всі методи лікування шийки матки від консервативних до хірургічних);
  • діагностика та лікування вірусу папіломи людини; захворювань, що передаються статевим шляхом; порушень менструального циклу; аномальних маткових кровотеч;
  • консультування з приводу контрацепції та гормональної замісної терапії (їх види та індивідуальний підбір)
  • постановка та видалення внутрішньоматкового контрацептиву (спіралі)
  • лікування фіброміоми матки, ендометріозу, кіст яєчників, тубооваріальних утворень;
  • кольпоскопія, діагностичне вишкрібання стінок матки та цервікального каналу, оперативне лікування бартолініту, аспіраційна біопсія ендометрію, біопсія шийки матки.

Перевірені відгуки про лікаря

1 Відгуки
Направлено до клініки
Наталья 15 Січень 2021
Была на приеме по комплексной программе: консультация, осмотр, узи, кольпоскопия и анализы. Не знаю, какой она специалист, но то, что было озвучено на узи, не было записано в результатах узи. По кольпоскопии сказала одно, а записала другое. Если бы я не пошла после нее к другому доктору, я бы не узнала, что значит написанное, так как я не доктор и не понимаю в терминологии. На вопросы отвечала с одолжением, по результатам осмотра надо было все спрашивать, потому что она молча смотрит, пишет. Не заинтересована в качественном обслуживании вообще. Заносчива в поведении и всячески пыталась показать, что она больше знает. Если нужна квалифицированная консультация и помощь, это явно к другому доктору.