Лікар Психолог, Психотерапевт Черняк Анастасія Валеріївна на Doc.ua

Черняк Анастасія Валеріївна

Одна з найбільш затребуваних психологів-психотерапевтів у Києві. Займається лікуванням депресії, порушень сну, неконтрольованої агресії, дратівливості, панічних нападів, страхів, стресу та розладів складних життєвих обставин (конфлікти в сім'ї, на роботі, тяжка хвороба, розрив стосунків, втрата чи розлучення). Допомагає у вирішенні життєвих проблем. Також веде прийом англійською мовою. Анонімно та конфіденційно.
  • Стаття «Роль когнітивних факторів в епізодах сезонного афективного розладу» в науковому журналі «Альманах науки»
  • Стаття «Формування наративів при шизофренії та шизоїдному розладі особистості» doi 10.36074/2663-4139.10.03
  • Стаття «Переживання психотичного епізоду як травмуюча подія у ендогенних хворих» в науковому збірнику «Психологія свідомості: теорія і практика наукових досліджень» понад сто цитувань на міжнародній платформі Academia.edu
  • Коментар експерта для журналу Marie Claire
  • Стаття «2 психологічні прийоми: як перестати турбуватися про речі, які не можете контролювати»

Освіта

• Київський національний університет імені Тараса Шевченка з освітньою кваліфікацією, магістр психології (2019)
  • Chicago Adler University, ступінь доктор PhD

Курси

• Два роки роботи в психіатричній лікарні КНП КОР «ОПНМО»
  • Сертифікат «Псіфактор 2017» з роботи з дітьми
  • Сертифікат «Основні когнітивні та метакогнітивні техніки когнітивно-поведінкової терапії» (2020)
  • International Neuropsychological Society Meeting- originally taking place 2020 in Vienna, Austria
  • «COVID-19: DIAGNOSIS AND COMPLICATIONS» (2020)
  • Training program «Cognitive behavioral therapy»
  • Учасник 31nd International Congress of Psychology (2020)
  • 10th International Congress of Cognitive Psychotherapy 2020 in Rome, Italy

• Підбір комплексного ефективного лікування

Перевірені відгуки про лікаря

303 Відгуки
Маргарита 09 Квітень 2024
Спеціаліст сподобався, консультація теж сподобалася. Пройшло все досить інформативно та добре.
Максим 26 Січень 2024
Сподобались ставлення, питання та розуміння лікаря.
Аліна 24 Січень 2024
Лікарка мені сподобалась, уважно мене вислухала стільки скільки потрібно було, цікаво та зрозуміло розповіла про розв'язання питання. Буду надалі з нею співпрацювати.
Анна 19 Січень 2024
Онлайн консультація пройшла добре, лікарка кваліфікована, все сподобалося, дякую.
Ольга 16 Січень 2024
Сподобались підхід, правильні рекомендації, нічого зайвого. Надала завдання, дуже ґрунтовний підхід.