Лікар Нарколог, Психіатр, Психотерапевт Ченцова  Аліна  Олександрівна  на Doc.ua

Ченцова Аліна Олександрівна

Експерт у галузі психіатрії, психофармакології та психотерапії. Гарантія професійного лікування таких захворювань та проблем: безсоння, панічні напади, депресія, порушення працездатності, порушення уваги та пам'яті, синдром хронічної втоми, неконтрольована агресія, страхи та фобії. Стрес та розлади складних життєвих обставин (конфлікти в сім'ї, на роботі, важка хвороба, розрив відносин, підвищена дратівливість, життєві кризи, алкоголізм, проблеми у відносинах. Первинний огляд пацієнта, встановлення попереднього діагнозу, призначення лікування, з подальшим підбором підтримуючого лікування. Ченцова Аліна Олександрівна – лікар (резидент) таких Асоціацій: «Асоціація неврологів, психіатрів та наркологів України» «Всеукраїнська асоціація психосоматичної медицини» «Асоціація превентивної та антиейджинг медицини» «Українська асоціація лікарів амбулаторної медицини»

Лікар займається лікуванням таких захворювань та патологічних станів:

• Тривожні стани
  • Страхи, фобії, нав'язливі дії та думки
  • Порушення поведінки
  • Посттравматичний стресовий розлад
  • Адиктивна поведінка
  • Депресивні стани

Освіта

• Сумський Державний Університет Медичний інститут за спеціальністю «лікувальна справа», 2014-2020р.
  •  Національний університет охорони здоров’я України імені П.Л.Шупика за спеціальністю «Психіатрія», 2020-2022р. (інтернатура)
  •  Національний університет охорони здоров’я України імені П.Л.Шупика за спеціальністю «Наркологія», 2022р. (спеціалізація)

Курси

• X Міжнародний медичний конгрес Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров’я України
  • Науково-практичний on-line симпозіум «Персоніфіковані підходи щодо неврологічної, психіатричної та наркологічної допомоги»
  • Всеукраїнська науково-практична онлайн конференція. Післядипломний курс професійного вдосконалення
  • IV Науково-практична конференція з міжнародною участю «Психосоматична медицина: наука та практика».
  • Майстер-класи: «Як направити пацієнта з психосоматичними розладами до mental health professional? комунікативна стратегія та прийоми», «Чому часто хронізуються соматичні хвороби: погляд з точки зору психосоматичної медицини», «Діагностика та терапія депресії. Коли час звернутись до психіатра?» в рамках IV науково-практичної конференції з міжнародною участю «Психосоматична медицина: наука та практика».
  • Семінар: «Практична психосоматика: Подолання стресу війни»
  • Цикл ТУ: «Сучасні стандарти невідкладної допомоги в практиці лікаря»
  • Науково-практична конференція : «Війна і люди: як зберегти психічне здоров’я»
  • Майстер-класи: «Робота з інтрузивними спогадами та флешбеками», «Що потрібно знати лікарю про психологічну травму?», «Діагностика та терапія ПТСР», «Дистресові наслідки війни. Від розладів сну до депресії»
  • VI Національний конгрес неврологів, психіатрів, наркологів України «Неврологія, психіатрія та наркологія у сучасному світі: глобальні виклики та шляхи розвитку»

Участь в асоціаціях

• ГО «Асоціація неврологів, психіатрів і наркологів України»
  • ГО «Всеукраїнська асоціація психосоматичної медицини»
  • Асоціація превентивної та антиейджинг медицини
  • ГО «Українська асоціація лікарів амбулаторної медицини»

Виконувані процедури

• Консультативний прийом
  • Психодіагностика
  • Диференційна діагностика
  • Підбір комплексного ефективного лікування
  • Онлайн консультація (Viber, Whatsapp, Telegram,Skype, ZOOM)

Перевірені відгуки про лікаря

110 Відгуки
Людмила 29 Березень 2024
Лікарка дуже допомогла з моєю проблемою. Я рада, що обрала саме цього фахівця, уважно мене вислухала і підібрала мені лікування, яке мені підходить.
Віталій 26 Березень 2024
Лікар дуже приємна в спілкуванні, все дуже професійно. Онлайн консультація з лікарем сподобалася
Олена 06 Березень 2024
Вона допомогла мені подолати мої проблеми і дала мені багато корисних порад. Дякую вам за вашу допомогу!
Катерина 02 Березень 2024
Рекомендую этого доктора всем, кто ищет квалифицированную помощь в решении своих проблем. Она очень внимательная, чуткая и профессиональная. Спасибо за вашу помощь Алина Александровна!
Вероніка 14 Лютий 2024
Сподобалася консультація. Все пройшло чудово.Дякую.