Лікар Нарколог, Психіатр, Психотерапевт Ченцова  Аліна  Олександрівна  на Doc.ua

Відгуки про Ченцова Аліна Олександрівна

Експерт у галузі психіатрії, психофармакології та психотерапії. Гарантія професійного лікування таких захворювань та проблем: безсоння, панічні напади, депресія, порушення працездатності, порушення уваги та пам'яті, синдром хронічної втоми, неконтрольована агресія, страхи та фобії. Стрес та розлади складних життєвих обставин (конфлікти в сім'ї, на роботі, важка хвороба, розрив відносин, підвищена дратівливість, життєві кризи, алкоголізм, проблеми у відносинах. Первинний огляд пацієнта, встановлення попереднього діагнозу, призначення лікування, з подальшим підбором підтримуючого лікування. Ченцова Аліна Олександрівна – лікар (резидент) таких Асоціацій: «Асоціація неврологів, психіатрів та наркологів України» «Всеукраїнська асоціація психосоматичної медицини» «Асоціація превентивної та антиейджинг медицини» «Українська асоціація лікарів амбулаторної медицини»

Перевірені відгуки про лікаря 110 відгуків

Людмила 29 Березень 2024
Лікарка дуже допомогла з моєю проблемою. Я рада, що обрала саме цього фахівця, уважно мене вислухала і підібрала мені лікування, яке мені підходить.
Віталій 26 Березень 2024
Лікар дуже приємна в спілкуванні, все дуже професійно. Онлайн консультація з лікарем сподобалася
Олена 06 Березень 2024
Вона допомогла мені подолати мої проблеми і дала мені багато корисних порад. Дякую вам за вашу допомогу!
Катерина 02 Березень 2024
Рекомендую этого доктора всем, кто ищет квалифицированную помощь в решении своих проблем. Она очень внимательная, чуткая и профессиональная. Спасибо за вашу помощь Алина Александровна!
Вероніка 14 Лютий 2024
Сподобалася консультація. Все пройшло чудово.Дякую.
Вероніка 12 Лютий 2024
Сподобалось як лікарка спілкувалась зі мною, як задавала питання. Мені було супер комфортно.
Марія 11 Лютий 2024
Все дуже сподобалося, все дуже чітко, приємна лікарка, все пояснила, все розпитала, дуже уважна, зацікавлена, питань немає. Звернусь до лікаря ще
Владислава 09 Лютий 2024
Нам все понравилось, муж тоже доволен. Все было хорошо. Ченцова - очень внимательная, назначения сделала, все объяснила. Профессиональная онлайн консультация. Рекомендую. Нам было очень комфортно и дальше будем у нее наблюдаться.
Анастасія 31 Січень 2024
Хороший спеціаліст, уважно слухала, призначила додаткові аналізи, у мене взагалі ніяких претензій, онлайн консультацією задоволена
Лариса 29 Січень 2024
Рекомендую! На приёме у неё мне было комфортно, я получила помощь на которую рассчитывала и всем осталась довольна.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right