Київ
Лікар онлайн
Лікар Нарколог, Психіатр, Психотерапевт Ченцова  Аліна  Олександрівна  на Doc.ua

Відгуки про Ченцова Аліна Олександрівна

Лікар вищої категорії
77відгуків
Дорослі
Експерт у галузі психіатрії, психофармакології та психотерапії. Гарантія професійного лікування таких захворювань та проблем: безсоння, панічні напади, депресія, порушення працездатності, порушення уваги та пам'яті, синдром хронічної втоми, неконтрольована агресія, страхи та фобії. Стрес та розлади складних життєвих обставин (конфлікти в сім'ї, на роботі, важка хвороба, розрив відносин, підвищена дратівливість, життєві кризи, алкоголізм, проблеми у відносинах. Первинний огляд пацієнта, встановлення попереднього діагнозу, призначення лікування, з подальшим підбором підтримуючого лікування. Ченцова Аліна Олександрівна – лікар (резидент) таких Асоціацій: «Асоціація неврологів, психіатрів та наркологів України» «Всеукраїнська асоціація психосоматичної медицини» «Асоціація превентивної та антиейджинг медицини» «Українська асоціація лікарів амбулаторної медицини»
Рейтинг лікаря
К-ть замовлень

Як ми формуємо рейтинг?

• Рейтинг формується з відгуків пацієнтів, кваліфікації, наукового ступеня
  • Усі пацієнти проходять верифікацію модератором, щоб виключити фіктивні відгуки
  • Негативні випадки обов’язково розглядаються адміністрацією
  • Якщо конфліктну ситуацію врегульовано, негативна оцінка не впливає на рейтинг

Перевірені відгуки про лікаря 77 відгуків

Віталій 26 Березень 2024
Лікар дуже приємна в спілкуванні, все дуже професійно. Онлайн консультація з лікарем сподобалася
Вероніка 14 Лютий 2024
Сподобалася консультація. Все пройшло чудово.Дякую.
Вероніка 12 Лютий 2024
Сподобалось як лікарка спілкувалась зі мною, як задавала питання. Мені було супер комфортно.
Марія 11 Лютий 2024
Все дуже сподобалося, все дуже чітко, приємна лікарка, все пояснила, все розпитала, дуже уважна, зацікавлена, питань немає. Звернусь до лікаря ще
Анастасія 31 Січень 2024
Хороший спеціаліст, уважно слухала, призначила додаткові аналізи, у мене взагалі ніяких претензій, онлайн консультацією задоволена
Евеліна 20 Січень 2024
У лікаря була перший раз, мені сподобався лікар, перше враження хороше
Світлана 19 Січень 2024
Лікарка дуже уважна, компетентна, фахівець своєї справи, консультацією я дуже задоволена, дякую!
Вероніка 15 Січень 2024
Задоволена онлайн- консультацією, почувала себе комфортно, дякую.
Андрій 12 Січень 2024
Отримав гарну консультацію, почував себе комфортно, дякую.
Катерина 08 Січень 2024
Дуже приємна лікарка, усе пояснила, розповіла як приймати препарати, подивлюсь як будуть діяти, але наразі я задоволена.
1 2 3 4
Показати ще 10 Відгукиautorenew
5 6 7 8 chevron_right

Лікарі поблизу