Лікар Нарколог, Психіатр, Психотерапевт Ченцова  Аліна  Олександрівна  на Doc.ua

Відгуки про Ченцова Аліна Олександрівна

Консультація від1700 грн
Експерт у галузі психіатрії, психофармакології та психотерапії. Гарантія професійного лікування таких захворювань та проблем: безсоння, панічні напади, депресія, порушення працездатності, порушення уваги та пам'яті, синдром хронічної втоми, неконтрольована агресія, страхи та фобії. Стрес та розлади складних життєвих обставин (конфлікти в сім'ї, на роботі, важка хвороба, розрив відносин, підвищена дратівливість, життєві кризи, алкоголізм, проблеми у відносинах. Первинний огляд пацієнта, встановлення попереднього діагнозу, призначення лікування, з подальшим підбором підтримуючого лікування. Ченцова Аліна Олександрівна – лікар (резидент) таких Асоціацій: «Асоціація неврологів, психіатрів та наркологів України» «Всеукраїнська асоціація психосоматичної медицини» «Асоціація превентивної та антиейджинг медицини» «Українська асоціація лікарів амбулаторної медицини»
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 126 відгуків

Анонімно 01 Липень 2024
Божена 22 Червень 2024
Сподобалось, що онлайн консультація почалась вчасно, лікарка мені здалась кваліфікованою, все доступно пояснила, продовжує бути на зв'язку. Жодних нарікань до консультації не маю.
Валерія 11 Червень 2024
Марета 07 Червень 2024
Дуже сподобалася консультація, як пройшла. Все було досить професійно, інформативно та добре.
Зоряна 30 Травень 2024
Я перебувала у дуже тяжкому емоційному стані. Аліна Олександрівна, допомогла мені позбутися тривоги та панічних атак, допомогла повернутися до повноцінного життя, нормального спілкування з іншими людьми, позбутися страхів. На прийомі я відчувала щире бажання допомогти мені, уважність, професіоналізм і досвід.
Антоніна 29 Травень 2024
Это лучший специалист из тех, с к кому мы общались. Доктор Ченцова всегда была с нами на связи.
Олександра 22 Травень 2024
На прийомі Аліна Олександрівна все пояснювала, відповіла на всі мої запитання. Прийом тривав близько 40 хвилин, ми обговорили мої проблеми, провели діагностику, лікарка пояснила всю ситуацію і виписала лікування, давши рекомендації.
Ольга 17 Травень 2024
Я случайно узнала об этом специалисте на сайте doc.ua. Врач в первый же день вытащила меня из некомфортного состояния. Она полностью компетентна в своей профессии. С доктором было приятно общаться.
Ангеліна 15 Травень 2024
Досвідчена лікарка. Я ніколи не була у психотерапевтів, і вона повністю виправдала мої сподівання. Рекомендую!
Лілія 12 Травень 2024
На онлайн-консультації у Аліна Олександрівни ми були з чоловіком. Дуже довго тривала розмова, і в результаті вона докопалася до проблеми. Дякую їй за допомогу!
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right