Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Білоус Олена Леонідівна на Doc.ua

Білоус Олена Леонідівна

Консультація від750 грн
Доктор Білоус Олена Леонідівна спеціалізується на гінекології та УЗ-діагностиці. Проводить кольпоскопію, УЗД у гінекології та на ранніх термінах вагітності, УЗД молочних залоз. Лікар займається введенням та видаленням внутрішньоматкової спіралі, проводить малі гінекологічні операції (діагностичне вишкрібання порожнини матки, гістерорезектоскопія, біопсія шийки матки, аспіраційна біопсія ендометрію, переривання небажаної вагітності медикаментозним та хірургічним. шляхом
Відгуків
Про лікаря

Участь у конференціях, з'їздах:

• Зустрічі професіоналів: «Інфекції в акушерстві та гінекології» (2019)
  • Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Доказові аспекти сучасного акушерства та гінекології» (2019)
  • Вебінар «В епіцентрі подій: метаболічні наслідки COVID-19 та здоров'я жінки» (2020)
  • Вебінар «Гіперандрогенні порушення у жінок» (2020)
  • Науково-практична конференція «Імплемінтація міжнародних стандартів у гінекології та онкогінекології» (2020)
  • Професійна школа «Жіноче здоров'я від А до Я» (2020)
  • Науково – практична конференція «Акушерство, гінекологія, репрудуктологія: від науки до клінічної практики»
  • Вебінар «Патологія шийки матки в 10 кейсах» (2021)
  • Вебінар «Актуальні питання збереження соматичного та репродуктивного здоров'я жінок» (2021)
  • Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання сучасного акушерства та гінекології» (2021)
Освіта
  • Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я Горбачевського за спеціальністю «Лікувальна справа» (2017)
  • Інститут післядипломної освіти НМУ ім. А.А. Богомольця за спеціальністю «Акушерство та гінекологія» (2020)
  • Інстиут післядипломної освіти ВНМУ ім. М.І Пирогова, спеціальність «Ультразвукова діагностика» (2021)
Лікування захворювань
  • Мастопатія (Фіброзно-кістозна хвороба молочної залози)
  • Біль в грудях
  • Гіперплазія ендометрія
  • Дисплазія шийки матки
Послуги
  • Лікування запальних захворювань у гінекології
  • Лікування ендокринної патології у гінекології
  • Лікування патології шийки матки, порушень менструального циклу
  • Лікування порушень клімактеричного періоду
  • Лікування доброякісних пухлин матки та придатків
  • Лікування гіперпластичних процесів ендометрію
  • Підготовка до вагітності, ведення вагітності
  • Лікування бактеріального вагінозу
  • Лікування інфекцій, що передаються статевим шляхом
  • Лікування запальних захворювань органів малого тазу
  • Лікування патологій шийки матки
  • Лікування мастодинії, мастопатії