Лікар Гастроентеролог, Терапевт, УЗД-фахівець Барабанчик Олена Володимирівна на Doc.ua

Барабанчик Олена Володимирівна

Олена Володимирівна є експертом в області гастроентерології. Основні напрямки наукової та практичної діяльності: вивчення патогенетичних механізмів розвитку стеатогепатиту, клінічні особливості перебігу аутоімунних захворювань печінки та кишківника, вивчення мікробіому та можливість його корекції у пацієнтів з патологією органів травлення та у поєднанні з іншими патологіями, особливості проведення біологічної терапії у пацієнтів із запальними захворюваннями кишківника, ведення пацієнтів з надмірною вагою та ожирінням, зокрема застосування сучасних методів корекції ваги.

Освіта

• Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця.

Курси

• клінічна ординатура, очна аспірантура на базі Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця.

Участь в асоціаціях

• Делегат від України в UEMS (європейської спілки медичних спеціалістів) зі спеціальності гастроентерологія та гепатологія;
  • Ментор освітньої платформи для лікарів “Професійна платформа” зі спеціальності «Гастроентерологія».
  • Член EASL (Європейської асоціації з вивчення захворювань печінки);
  • Член UEG (Європейської асоціації гастроентерологів), The UEG Young GI Associate;
  • Член ГО «Українська гастроентерологічна асоціація»;
  • Член ГО “Незалежна асоціація нутриціологів та дієтологів України”.

Виконувані процедури

• Діагностика та лікування патологій травного тракту у пацієнтів з коморбідним перебігом захворювань
  • Проведення біологічної терапії у пацієнтів із запальними захворюваннями кишківника,
  • Ведення пацієнтів з надмірною вагою та ожирінням, зокрема застосування сучасних методів корекції ваги
  • УЗД органів органів черевної порожнини
  • Еластографія печінки
  • Проведення дихальних тестів.

Перевірені відгуки про лікаря

11 Відгуки
Тетяна 21 Березень 2024
Я дуже люблю цього лікаря і вибрала її не випадково. Дуже кваліфікована лікарка, людяна. Це найкраща лікарка якого я зустрічала.
Наталія 12 Березень 2024
Лікарка дуже професійна, це вже не перший гастроентеролог з яким я спілкувалась, вона здалась мені кращою, надала мені рекомендації, усе докладно пояснила, розклала по поличках. Мені її порекомендували і я залишилась задоволеною, не зважаючи, що довелось їхати на лівий берег, я зовсім про це не пожалкувала, й незабаром, як отримаю висновки з аналізів які мені сказала зробити лікарка, планую приїхати до неї знов.
Сергій 06 Лютий 2024
Мені сподобалося на візиті. Все нормально пройшло. Лікар  виписала лікування, буду ще звертатися до цього лікаря за консультацією.
Людмила 26 Вересень 2023
Олена 22 Вересень 2023