Лікар УЗД-фахівець, Флеболог, Судинний хірург Родіонов Олексій Сергійович на Doc.ua

Відгуки про Родіонов Олексій Сергійович

Консультація від300 грн
Флеболог, судинний хірург займається сучасною судинною хірургією хронічних і підгострих патологій венозного русла нижніх кінцівок, включаючи проведення склеротерапії, ендовазальної лазерної коагуляції і класичної хірургії судин. Проводить лікування варикозу, ангиотрофоневроза (синдром Рейно), аневризми аорти, надає допомогу при пораненнях магістральних вен, патологічних АВ-фістулах і т.д.
Відгук

Перевірені відгуки про лікаря 791 відгук

Сергій 12 Вересень 2024
Хороший, фаховий спеціаліст. Лікар чудово надав консультацію, відповів на усі наші запитання, було багато корисної інформації. Загалом цей лікар дуже нам сподобався.
29 Серпень 2024
Дуже сподобався лікар.Візит пройшов добре.
21 Серпень 2024
Дуже гарний лікар. Все було доволі швидко та професійно. Все дуже сподобалося на цьому візиті.
Людмила 21 Серпень 2024
Олексій Сергійович дійсно компетентний лікар, видно що людина своєму місці, знає свою справу чудово. Чітко та доступно все пояснив, завжди на зв'язку з пацієнтами. Вчасно та дуже швидко завжди відповідає на всі запитання. Хороший лікар це без перебільшення, завжди старається донести всю інформацію чітко без будь-якої води, так щоб простій людині все було зрозуміло. Цей лікар дуже сподобався.
19 Серпень 2024
Дуже уважний, ввічливий, професійний та фаховий лікар. Зразу визначив у чому саме полягає наша проблема, все доступно пояснив. Дуже залишилися задоволені візитом у цього лікаря.
15 Серпень 2024
Чудовий лікар, все було гаразд
10 Серпень 2024
Оксана 10 Серпень 2024
Лікар дуже сподобався. Візит пройшов доволі швидко, але лікар надав відповіді на всі запитання,  надав всі рекомендації та виписав дієве лікування.
Максим 24 Липень 2024
Ставлю найвищу оцінку, чудовий фахівець, я дуже задоволений прийомом, дякую.
Ольга 20 Липень 2024
Не вперше звертаюся до цього лікаря, все влаштовує. отримую потрібні мені консультації, дякую.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right