Лікар Ендокринолог Малкіна Олександра Григорівна на Doc.ua

Малкіна Олександра Григорівна

Лікар першої категорії
18 років досвіду
Дорослі
Лікар-ендокринолог веде лікування пацієнтів з цукровим діабетом, аутоімунним тиреоїдитом метаболічним синдромом, захворюванням надниркових залоз і паращитовидних залоз. Проводить профілактику патологій внутрішніх органів і лікування. Марина Григорівна є автором наукових статей, пише кандидатську дисертацію. Проводить клінічні дослідження сучасних методів лікування цукрового діабету. Також Олександра Григорівна веде прийом, як лікар-терапевт і займається діагностикою та лікуванням захворювань внутрішніх органів
Меділенд
ул. Маршала Рыбалка, 11-Бна карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Сб 21 Травень Нд 22 Травень Пн 23 Травень keyboard_arrow_right
info_outlineНемає доступних слотів для запису
Рейтинг лікаря розраховується на основі
  • Автор наукових статей. Регулярна участь у щорічних Національних конгресах, науково-практичних конференціях, освітніх школах, семінарах
  • Один із дослідників у проведенні міжнародних клінічних досліджень щодо лікуванню пацієнтів із цукровим діабетом 2 типу, Good Clinical Practice Training, Державний експериментальний центр України(2012)

Освіта

• Луганский государственный медицинский университет, факультет лечебное дело (2003)
  • Интернатура по специальности «Семейная медицина» (2005)
  • Вторичная специализация «Терапия» (2008)
  • Специализация «Эндокринология » КМАПО им. Шупика на базе Института эндокринологии и обмена веществ им. В. П. Комисаренка
  • Аспирантура. Кафедра внутренней медицины с эндокринологией ЛДМУ. Ассистент кафедры (2014)

Курси

• ТУ «Сучасні аспекти діагностики та лікування цукрового діабету 1 і 2 типу». ЛДМУ (2013)
  • ТУ «Артеріальна гіпертензія при ендокринних захворюваннях» КМАПО (2015)
  • Участь в семінарі «Епідеміологія. Профілактика, діагностика і лікування ускладнень цукрового діабету» (2016)
  • Член асоціації Превентивної та АнтиЕйджинг медицини (2016)
  • Курс професійного удосконалення Всеукраїнської тренінг програми для лікарів «Мистецтво лікування» (2016)
  • Семінар «Репродуктивна ендокринологія» (2017)
  • Семінар «Пріоритетні проблеми ендокринної хірургії» (2017)
  • Конференція з міжнародною участю «Активні питання сучасної діабетології» (2017)
  • Участь у проекті «Клуб Ендокринологічних новацій» (2017)
  • 21st ESE Postgraduate Training Course on Endocrinology. Diabetes and Metabolism (2017)
  • VII Ukrainian EASD Postgraduate Course (2017)
  • Курс удосконалення «Школа Ендокринолога» (2017)
  • ТУ «Репродуктивна ендокринологія» (2018)
  • Курс удосконалення «Школа Ендокринолога» (2018)

Виконувані процедури

• Оцінка результатів УЗ-діагностики, пункційної біопсії, гормональних показників
  • Діагностика та лікування цукрового діабету 1 і 2 типу. Корекція доз інсулінотерапії
  • Навчання пацієнтів з цукровим діабетом принципам самоконтролю, дієтотерапії і догляду за ногами
  • Діагностика і лікування захворювань щитовидної залози і паращитовидних залоз
  • Спостереження після операцій на щитовидній залозі
  • Консультації перед санітарно-курортним лікуванням
  • Консультації щодо необхідності оперативного втручання
  • Діагностика та лікування метаболічного синдрому
  • Діагностика та лікування ендокринних причин артеріальної гіпертензії
  • Діагностика надмірної ваги і ожиріння
  • Діагностика та лікування дисліпідемій та оцінка загального ризику кардіальної і ендокринної патології
  • Діагностика і лікування захворювань ендокринної системи: метаболічний синдром, дифузний токсичний зоб, дифузний нетоксичний зоб, захворювання гіпофіза, надниркових залоз

Перевірені відгуки про лікаря

543 Відгуки
Євген 08 Лютий 2022
Малкина Александра Григорьевна мне показалась отличным специалистом, вдумчиво меня выслушала и успокоила. Я был очарован её спокойствием, и от этого мне было комфортно. Не назначала ничего лишнего, всё только по существу. От визита к ней, получил всё на что рассчитывал поэтому, если в будущем мне понадобится ЛОР, то однозначно буду обращаться к неё ещё. Рекомендую всем.
Наталія 12 Лютий 2022
У нас була первинна консультація, мені все сподобалося, буду у лікаря надалі консультуватись
Юлія 08 Лютий 2022
Лікар дуже хороша, все детально мені розповіла, назначила хороше лікування. Прийомом задоволена
Яна 28 Січень 2022
Лікар сподобався, дуже професійно, гарна консультація
Сергей 22 Січень 2022
Отзывчивый, прекрасный доктор!