Лікар Гінеколог, Репродуктолог Ганчак Олександра Михайлівна на Doc.ua

Ганчак Олександра Михайлівна

Лікар другої категорії
Олександра Михайлівна займається діагностикою та лікуванням фонових процесів шийки матки, запальних процесів органів малого тазу, гормональних розладів в репродуктивному віці і при клімаксі, хронічних і гострих кровотеч та ін. Проводить радіохвильове і ДЕК лікування патологій шийки матки, кріодеструкцію, видалення доброякісних новоутворень на зовнішніх статевих органах і ін. Веде вагітність
  • Лікар регулярно бере участь в тематичних курсах, науково-тематичних конференціях, тематичних удосконалення по акушерству та гінекології
  • Міжнародний науково-практичний форум «Спостереження вагітності після екстракорпорального запліднення» (2018)

Освіта

• Ужгородский Национальный университет (2008)
  • Ужгородская ЦМКБ, интернатура по специальности «Акушер-гинеколог» (2011)

Курси

• Курс тематичного удосконалення за фахом «Кольпоскопія» (2011)
  • Курс «Методи контрацепції відповідно до періодів життя» (2014)
  • ТУ «Невідкладні стани в акушерстві та гінекології» (2015)
  • ПАЦ акушерство та гінекологія (2015)
  • Курс «Основи збереження вагітності»
  • Курс «Скринінг і вакцинопрофілактика раку шийки матки»
  • Курс «Проблема ендометріозу та шляхи її вирішення» (2017)
  • Курс «Ррепродуктивна ендокринологія» при Національній медичній академії післядипломної освіти (НМАПО) ім. П. Л. Шупика (2018)

Виконувані процедури

• Лікування ендокринних порушень у жінок
  • УЗ-діагностика
  • Спостереження за ходом фізіологічної вагітності і вагітних з екстрагенітальною патологією відповідно до наказу МОЗ, ведення документації
  • Діагностика і профілактика фонових захворювань шийки матки, і лікування радіохвильовим, дек, кріодеструкції
  • Діагностика і лікування запальних захворювань органів малого таза
  • Діагностика та лікування гормональних розладів в пубертатному, репродуктивному, передклімактеричному, клімактеричному віці
  • Діагностика лікування безпліддя
  • Діагностика та лікування доброякісних пухлин органів малого таза
  • Проведення малих гінекологічних операцій
  • Всі види переривання вагітності
  • Лікування інфекційно-запальних захворювань жіночих статевих органів
  • Визначення фази перебігу пологів, положення плоду, ступінь зрілості шийки матки
  • Виявлення ознак ранньої або пізньої патології вагітності (раннього або пізнього гестозу, еклампсії, нефропатії) і прийняття всіх необхідних заходів щодо їх усунення
  • Проведення фізіологічних пологів при передньому і задньому виді потиличного передлежання, сідничному передлежанні
  • Визначення тактики ведення вагітної при екстрагенітальних захворюваннях
  • Встановлення причини акушерського і гінекологічного кровотечі і надання необхідної допомоги
  • Гістероскопія
  • Малі гінекологічні операції

Перевірені відгуки про лікаря

88 Відгуки
Валентина 22 Лютий 2024
Знаю цього лікаря вже давно, вона вела мою вагітність і я дуже задоволена її роботою, тому міняти гінеколога, зовсім не планую.
Аліна 17 Січень 2024
Все було добре, до лікаря зверталась не перший раз
Марія 14 Грудень 2023
Візитом задоволена, дякую!
Альона 08 Грудень 2023
Все було чудово, я дуже задоволена, мені сподобалось
Юлія 03 Листопад 2023
Візитом до лікаря залишилась задоволена. Отримала відповіді на всі свої поставленні питання, також було комфортно та зручно перебувати у кабінеті лікаря. Буду звертатись ще.