Лікар Пульмонолог Жук Олександр Васильович на Doc.ua

Жук Олександр Васильович

Лікар-пульмонолог спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці гострих і хронічних захворювань легенів і бронхів (бронхіт, пневмонія, хронічна обструктивна легенева хвороба, бронхіальна астма та ін.).
  • Специализація на базі НМУ імені А. А. Богомольця, Олександрівська клінічна лікарня (2005)
  • ТУ «Клінічна імунологія» на базі кафедри імунології Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, м. Київ (2013, 2015)
  • Консультативний прийом
  • Діагностика, лікування і профілактика гострих і хронічних неспецифічних захворювань легень і бронхів

Освіта

• 1995-2001 - НМУ імені О.О. Богомольця м. Київ, факультет - медичний, спеціальність - «Лікувальна справа».
  • 2001-2002 - інтернатура за фахом - «Терапія» на базі кафедри Госпітальної терапії.
  • 2005 - НМУ імені О. О. Богомольця (Олександрівська міська лікарня).
  • 2013, 2015 - ТУ - «Клінічна імунологія на базі кафедри імунології НМАПО ім. П. Л. Шупика.

Виконувані процедури

• Консультативний прийом

Перевірені відгуки про лікаря

154 Відгуки
Ніна 10 Квітень 2024
Онлайн консультацією залишилась задоволена - надав гарні рекомендації, опісля консультації я заспокоїлась, читаю інформацію, що мені дав лікар, пояснив на що маю звернути увагу, й чим більше читаю, тим більше заспокоююсь. До всього ще й організували можливість отримати висновки, що я мала. Залишилась повістю задоволеною.
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Олексій 28 Лютий 2024
Лікар не перший пульмонолог в моєму житті, лікар здався мені дуже фаховим, дуже професійним, достатньо чітко визначив діагноз і основну проблему. Призначене лікування, думаю воно допоможе
Віталій 20 Грудень 2023
Нормальний прийом.
Павло 22 Листопад 2023
Лікар все чудово пояснив, розказав що робити, зауважень не було, мені сподобався прийом
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Віра 18 Жовтень 2023