Лікар УЗД-фахівець, Флеболог, Хірург, Судинний хірург Толстов Олександр Леонідович на Doc.ua

Толстов Олександр Леонідович

«Я багато років займаюся сучасною флебологією. Цей новий напрямок хірургії дозволяє лікувати вени без розрізів, болю та наркозу. У цьому досягається радикальний результат. Усі етапи лікування супроводжуються ультразвуковим контролем. Операції виконуються амбулаторно та не залишають слідів на тілі. Пацієнти у післяопераційному періоді продовжують активний ритм життя. Якщо Ви потребуєте допомоги, приходьте! Із задоволенням допоможемо Вам набути здоров'я та краси!»

Освіта

• 30 червня 1999 року отримав диплом про закінчення Харківського державного медичного університету
  • 31 січня 2001 року отримав спеціалізацію "Хірург"
  • 2002 рік - первинна спеціалізація з ендоскопії
  • 30 листопада 2016 року йому було надано звання спеціаліста ще за однією спеціалізації — «Ультразвукова діагностика»

Курси

• 2011 р. - невідкладна хірургія органів черевної порожнини
  • 2012 р. - мануальна терапія
  • 2013 р. - госпітальні інформаційні системи як основа електронної охорони здоров'я
  • 2014 р. - організація проведення медичних оглядів працівників шкідливих професій
  • 2014 р. - догоспітальна діагностика гострих захворювань і травм живота
  • 2015 р. - сучасні питання клінічної фармакології
  • 2016 р. - ендоскопічні методи гемостазу гострих шлунково-кишкових кровотеч
  • 2014 р. - участь в міжнародному з'їзді асоціації ангіологів і судинних хірургів, Київ
  • 2015 р. - участь в з'їзді асоціації ангіологів і судинних хірургів України, Київ
  • 2016 р. - ендоскопічні методи гемостазу гострих шлунково-кишкових кровотеч
  • 2020р. – департамент охорони здоров’я Харківської обласної адміністрації, спеціальність хірургія

Участь в асоціаціях

• Асоціації ендоскопістів України.

Виконувані процедури

• Ендовінозна лазерна абляція вен нижніх кінцівок
  • Пінне склерозування варикозне розширення вен
  • Мініфлебетомія вен нижніх кінцівок
  • Мікросклеротерапія
  • Ультразвукове обстеження судин нижніх кінцівок

Лікування захворювань:

• Ретикулярні вени, телеангиектазії

Перевірені відгуки про лікаря

235 Відгуки
Сергій 09 Травень 2024
Візитом до цього лікаря цілком задоволений, отримав гарну консультацію, все влаштувало, дякую.
Володимир 02 Травень 2024
Олександр Леонідович - дійсно один з найкращих лікарів, з якими я спілкувався. Прийшовши до цього спеціаліста з проблемою, він повністю її вирішив. Я йому дуже вдячний за таку допомогу. Цей лікар дуже класний, професійний фахівець.
Тетяна 17 Квітень 2024
Все добре пройшло, все сподобалося, дякую.
Тамара 02 Лютий 2022
Татьяна 16 Грудень 2021