Лікар УЗД-фахівець, Флеболог, Хірург, Судинний хірург Толстов Олександр Леонідович на Doc.ua
Консультація від800 грн
«Я багато років займаюся сучасною флебологією. Цей новий напрямок хірургії дозволяє лікувати вени без розрізів, болю та наркозу. У цьому досягається радикальний результат. Усі етапи лікування супроводжуються ультразвуковим контролем. Операції виконуються амбулаторно та не залишають слідів на тілі. Пацієнти у післяопераційному періоді продовжують активний ритм життя. Якщо Ви потребуєте допомоги, приходьте! Із задоволенням допоможемо Вам набути здоров'я та краси!»
Відгуків
Освіта
  • 30 червня 1999 року отримав диплом про закінчення Харківського державного медичного університету
  • 31 січня 2001 року отримав спеціалізацію "Хірург"
  • 2002 рік - первинна спеціалізація з ендоскопії
  • 30 листопада 2016 року йому було надано звання спеціаліста ще за однією спеціалізації — «Ультразвукова діагностика»
Курси
  • 2011 р. - невідкладна хірургія органів черевної порожнини
  • 2012 р. - мануальна терапія
  • 2013 р. - госпітальні інформаційні системи як основа електронної охорони здоров'я
  • 2014 р. - організація проведення медичних оглядів працівників шкідливих професій
  • 2014 р. - догоспітальна діагностика гострих захворювань і травм живота
  • 2015 р. - сучасні питання клінічної фармакології
  • 2016 р. - ендоскопічні методи гемостазу гострих шлунково-кишкових кровотеч
  • 2014 р. - участь в міжнародному з'їзді асоціації ангіологів і судинних хірургів, Київ
  • 2015 р. - участь в з'їзді асоціації ангіологів і судинних хірургів України, Київ
  • 2016 р. - ендоскопічні методи гемостазу гострих шлунково-кишкових кровотеч
  • 2020р. – департамент охорони здоров’я Харківської обласної адміністрації, спеціальність хірургія
Участь в асоціаціях
  • Асоціації ендоскопістів України.
Послуги
  • Ендовінозна лазерна абляція вен нижніх кінцівок
  • Пінне склерозування варикозне розширення вен
  • Мініфлебетомія вен нижніх кінцівок
  • Мікросклеротерапія
  • Ультразвукове обстеження судин нижніх кінцівок

Лікування захворювань:

• Варикоз