Лікар Аудіометрист, Сурдопедагог, Отоларинголог, Сурдолог Рябцев Олександр Олександрович на Doc.ua

Рябцев Олександр Олександрович

Лікар вищої категорії
19 років досвіду
Дорослі
Діти
Лікар спеціалізується на отоларингології, сурдології, аудіометрістиці. Займається лікуванням таких захворювань, як: гострий зовнішній отит, гострий середній отит, гострий мірингіт, гостра сенсоневральна приглухуватість, хронічна сенсоневральна туговухість,тинітус, пресбіакузис, гострий риносинусит вірусний, гострий риносинусит бактеріальний, гострий тонзиліт, медикаментозний риніт
«Центр слуху» на Святошино
ул. Пирогова 2, оф. 82на карті
Солом'янськийм. Університет
Виклик додому
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Пн 27 Вересень Вт 28 Вересень Ср 29 Вересень
info_outlineНемає доступних слотів для запису
Рейтинг лікаря розраховується на основі
  • Курс підвищення кваліфікації  «Отоларингологія», Донецький державний медичний університет ім. М. Горького, (2006)
  • Курс підвищення кваліфікації  «Отоларингологія», Донецький державний медичний університет ім. М. Горького, (2011)
  • Курс підвищення кваліфікації  «Сурдологія», при Інституті отоларингології ім. проф. Коломийченко НАМН України, (2015)
  • Курс підвищення кваліфікації  «Отоларингологія», Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, (2016)
  • Курс підвищення кваліфікації  «Сурдологія», при Інституті отоларингології ім. проф. Коломийченко НАМН України, (2019)
  • Атестація за спеціальністю  «Сурдологія» при Департаменті охорони здоров'я Запорізької ОДА, (2015)
  • Атестація за спеціальністю «Отоларингологія» при Департаменті охорони здоров'я Запорізької ОДА ,(2016)
  • Атестація за спеціальністю  «Сурдологія» при МОЗ України, (2019)
  • Тональна аудіометрія
  • Ігрова аудіометрія
  • Імпедансометрія
  • Тимпанометрія
  • Отоакустична емісія
  • Об'єктивна кохлеарна аудіометрія
  • Слухові потенціали-КСВП, ДСВП, ASSR
  • Проводить настройку слухових апаратів для дітей і дорослих за допомогою REM (real ear measurement)

Освіта

• Луганский государственный медицинский университет, специальность «Лечебное дело», (2001)
  • Интернатура по специальности «Отоларингология», Донецкий государственный медицинский университет им. М. Горького, (2003)
  • Специализация по специальности «Сурдология», Национальная медицинская академия последипломного образования им. П. Л. Шупика, (2009)
  • Специализация по специальности «Организация и управление здравоохранением», Донецкий национальный медицинский университет им. М. Горького, (2010)

Курси

• Атестація за спеціальністю  «Сурдологія» при МОЗ України, (2019)

Лікування захворювань

• Отит
  • Пресбіакузіс (Вікова втрата слуху)

Виконувані процедури

• Слухові потенціали-КСВП, ДСВП, ASSR

Перевірені відгуки про лікаря

11 Відгуки
Юлія 03 Лютий 2021
Доктор очень долго задумывался когда, отвечал. Надо было с него вытягивать все ответы. У меня возникло такое ощущение, что врач больше специализируется по слуховым аппаратам. Специализируется на потере слуха. Он очень долго думал что со мной делать. С болезнями уха я бы к нему не пошла. У него не было аппарата чтобы давление мне померить.
Алина 19 Січень 2021
Все отлично, врач внимательный и аккуратный. Профессионально осмотрел и назначил лечение. Рекомендую.
Наталія 30 Жовтень 2020
Я очень довольна, хороший специалист, по моей проблеме помогли.
Леонід 19 Вересень 2020
Супер. Дуже вдячні.
Дмитрий 08 Серпень 2020
Доктор очень хороший, очень профессионально меня обслужил. Проверил, решил очень быстро проблему. Вежливый и приятный человек — профессионал!

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ