Лікар Отоларинголог, Сурдолог, Аудіометрист, Сурдопедагог Рябцев Олександр Олександрович на Doc.ua

Відгуки про Рябцев Олександр Олександрович

Лікар спеціалізується на отоларингології, сурдології, аудіометрістиці. Займається лікуванням таких захворювань, як: гострий зовнішній отит, гострий середній отит, гострий мірингіт, гостра сенсоневральна приглухуватість, хронічна сенсоневральна туговухість,тинітус, пресбіакузис, гострий риносинусит вірусний, гострий риносинусит бактеріальний, гострий тонзиліт, медикаментозний риніт
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 15 відгуків

Володимир 29 Червень 2023
Юлия 02 Лютий 2022
Олег 13 Грудень 2021
Любовь 23 Вересень 2021
Егор 01 Червень 2021
Юлія 03 Лютий 2021
Доктор очень долго задумывался когда, отвечал. Надо было с него вытягивать все ответы. У меня возникло такое ощущение, что врач больше специализируется по слуховым аппаратам. Специализируется на потере слуха. Он очень долго думал что со мной делать. С болезнями уха я бы к нему не пошла. У него не было аппарата чтобы давление мне померить.
Оксана 29 Січень 2021
Алина 19 Січень 2021
Все отлично, врач внимательный и аккуратный. Профессионально осмотрел и назначил лечение. Рекомендую.
Наталія 30 Жовтень 2020
Я очень довольна, хороший специалист, по моей проблеме помогли.
Роман 13 Жовтень 2020