Лікар Мануальный терапевт, Ортопед, Рефлексотерапевт, Травматолог Пархомчук Олександр Іванович на Doc.ua
Консультація від890 грн
Доктор Пархомчук А.І. надає пацієнтам комплексну і всеосяжну допомогу при травмах різноманітного генезу (поранення, переломи, забиття), запальних, метаболічних та інших патологіях суглобів, а також хребетного стовпа з використанням передових медичних технологій, медикаментозного, оперативного, гомеопатичного лікування і мануальної терапії.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 56 відгуків

Анатолій 04 Липень 2024
Досвідчений фахівець, уважне ставлення до пацієнта. Візитом до лікаря задоволений, прохожу у лікаря курс лікування
Анастасія 02 Липень 2024
Лікар дуже уважний, все роздивився, сказав причину проблеми. Лікар не призначає зайвих ліків, все по справі, прийом сподобався.
Новікова 13 Червень 2024
Сподобалась професійність, ввічливість та доброзичливість лікаря. Під час консультації отримала бажане.
Наталія 16 Квітень 2024
Сподобалась сама консультація, й те що лікар врешті решт знайшов причину моєї проблеми, й одразу прописав лікування.
Вадим 09 Квітень 2024
Лікар кваліфікований, багато інформації дізнався від нього на прийомі, буду звертатися і надалі, дякую.
Василь 09 Січень 2024
Я задоволений візитом.
Маряна 09 Січень 2024
Компетентний фахівець.
Наталія 16 Грудень 2023
Лікар був ввічливим, усе доступно розказав, розписав, роз'яснив. Залишилась задоволеною.
Анна 14 Грудень 2023
Все дуже сподобалося, лікар дуже професійний, кваліфікований спеціаліст, провів огляд, надав цінні рекомендації. Візитом вцілому я максимально задоволена , дякую!
Анжелика 26 Вересень 2023
Записались на повторну консультацію,так я к рецепти які виписав лікарпочали допомогати. Консультацією я залишилась задоволена
5 6 chevron_right