Лікар Психіатр, Психіатр-нарколог Лисяний Олександр Миколайович на Doc.ua

Лисяний Олександр Миколайович

Один із найбільш затребуваних лікарів у Києві. Займається лікуванням таких захворювань: депресія, тривога, страхи, панічні атаки, апатія та млявість, безсоння, неврози, психози, підвищена дратівливість, життєві кризи, алкоголізм, проблеми у стосунках. Допомагає вийти із складних життєвих ситуацій. Первинний огляд пацієнта, встановлення попереднього діагнозу, призначення лікування, з подальшим підбором лікування. Член Асоціації психотерапевтів та психоаналітиків України. Член Асоціації психіатрів України Лікар найвищої категорії.
  • Публікації в газетах та журналах

Освіта

• ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія», лікарська справа (2012)
  • Національна медична академія післядипломної освіти ім. Л.П.Шупика, психіатрія (2014)

Курси

• Міжнародний науковий симпозіум «Персоніфіковані підходи щодо неврологічної, психіатричної та наркологічної допомоги», Харків (2021)
  • «COVID-19: DIAGNOSIS AND COMPLICATIONS» (2020)
  • Міжнародна науково-практична конференція «Психосоматична медицина: наука та практика», Київ (2021)
  • Міжнародна конференція «Між тілом та душею» (2021)
  • Міжнародна конференція «ХІІІ Нейросимпозіум», Одеса (2021)
  • Міжнародна конференція «Психотерапія – сучасна наука про людину», Київ (2020)
  • ТУ «Комунікативні навички лікаря», НМУ ім. Богомольця (2020)
  • Міжнародний науковий конгрес «Психосоматична медицина ХХІ століття: реалії та перспективи», Київ (2020)
  • ТУ «Актуальні проблеми наркології», НМАПО ім. Шупика (2019)
  • Міжнародний науковий конгрес «Когнітивне зниження та деменція при цереброваскулярних та нейродегенеративних захворюваннях», Київ (2019)
  •  ТУ «Психічні порушення у дітей та дорослих, сучасна психофармакотерапія», НМАПО ім. Шупика (2018)
  • ТУ «Актуальні проблеми наркології», НМАПО ім. Шупика (2015)

Участь в асоціаціях

• Член Асоціації психотерапевтів і психоаналітиків України
  • Член Асоціації психіатрів України

Виконувані процедури

• Діагностика та лікування психічних розладів старечого віку; розладів внаслідок ураження головного мозку, поведінкових порушень пов'язаних із вживанням алкогольних та наркотичних речовин; розладів шизофренічного спектру, афективних розладів, порушень невротичного регістру, психопатоподібної поведінки
  • Складання індивідуальної тактики медикаментозної терапії, з урахуванням особливостей пацієнта та перебігу захворювання
  • Виведення із запою
  • Проведення дезінтоксикаційної терапії «на дому»
  • Консультативний прийом
  • Сімейне консультування

Перевірені відгуки про лікаря

133 Відгуки
Вадим 26 Квітень 2024
Лікар дуже гарно виводить на розмови, досить швидко знаходить потрібні точки для спілкування, дав правильні поради які мені підійшли. Онлайн консультація сподобалася
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Роман 05 Грудень 2023
Лікар прописав лікування, наскільки буде дієве ще не знаємо. Але в загальному візит нам  сподобався.
Владислав 04 Грудень 2023
Лікар прийняв без затримок, уважно вислухав, ми поговорили. Олександр Миколайович виписав ліки, тобто жодних зауважень не маю.
Катерина 24 Жовтень 2023
Приятный доктор, хорошо подобрал лекарства, я довольна.
Анастасия 12 Жовтень 2023
Сподобався підхід лікаря, його запитання.