Лікар Психолог, Психотерапевт Юр'єв Костянтин Юрійович на Doc.ua

Юр'єв Костянтин Юрійович

• Як правило, достатньо 10-15 сеансів - консультації відразу по суті, концентровано та ефективно.
  • Ми не будемо мовчати, довго плакати, копатися в дитинстві і малювати дерева ;) А будемо розмовляти, міркувати, шукати закономірності, відновлювати логіку, гармонізувати світогляд, коротше — розвиватися і ставати щасливішими!
  • Робота зі мною відбувається у просторі, де Вас чують та допомагають.
  • Моя допомога передбачає розмову. І ця розмова — не те саме, що розмова з друзями та рідними. З ними Ви завжди залучені в особисті зв'язки та стосунки. Нашим близьким важко залишатися нейтральними до проблеми та її учасників, складно подивитися зі сторони. Часом вони пропонують свої прості рішення. Ситуативно вони навіть можуть допомогти, але через нерозуміння глибинних основ і закономірностей психіки часто транслюють свої помилки. І людина знову стикається з тими ж, та ще й новими проблемами, тільки вже у більшому масштабі. Як вийти з цього кола?
  • В силу своєї професії (психолога), освіти (два вищих і безліч курсів) та досвіду (понад 10 років) я пропоную методи, простір та умови, де ми зможемо ефективно вирішити проблеми.
  • Якщо Вам потрібна ефективна допомога, то я до Ваших послуг. Пора діяти!
  • Київський психолог Костянтин Юр'єв
    Лікар працює за передоплатою - 200 грн; 1200 грн / година
    вул. Велика Васильківська, 32А, 3й поверх, кв. 5на карті
    Голосіївськийм. Площа Українських Героїв
    Консультація 1200 грн
    Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
    сб 04  трав.нд 05  трав.пн 06  трав.keyboard_arrow_right