Лікар Психіатр Камінська Олена Володимирівна на Doc.ua

Камінська Олена Володимирівна

Лікар психіатр. Спеціалізується на діагностиці та диференціальній діагностиці. Складає план лікування. Лікує тривожні розлади, панічні атаки, невротичні розлади, біполярний-афективний розлад, шизофренію, галюцинації різної етіології

Освіта

• ВНМУ ім Пирогова, лікувальна справа (2015)

Курси

• ЛНМУ ім. Данила Галицького факультет післядипломної освіти. Спеціалізація - психіатрія (2017)
  • Вебінар з міжнародною участю: «Нові горизонти в лікуванні шизофренії» 20.04.2021;
  • Типовий день з практики «Хірургічне лікування епілепсії» ГО « Асоціація нейрохірургів Закарпатської області» 14.04.2021;
  • Міждисциплінарний тренінг з оволодіння навичками: «Психосоматична практика: Ревматологія» 31.03.2021 Національний медичний університет ім О.О.Богомольця;
  • Онлайн конференція «На межі компетенції психіатрії та неврології. Психічні розлади при епілепсіях (дискусійні питання діагностики та терапії) 06.04.2021;
  • Онлайн конференція з міжнародною участю «Сучасні стратегії до діагностики та лікування неврологічний і психічних захворювань» Тернопільський національний медичний університет ім. І Я Горбачевського МОЗ України 25.03.2021;
  • Семінар «Гендерні та вікові особливості психічний розладів: чи необхідно їх враховувати в діагностиці та лікуванні» 01.04.2021;
  • ІІІ міжнародна конференція з міжнародною участю «Психосоматична медицина: наука та практика» Національний медичний університет ім. О О Богомольця. 16.04.2021;
  • Майстер-клас :Професійна комунікація в подаланні тривоги та страху пацієнтів з COVID-19 в рамках ІІІ міжнародної конференції з міжнародною участю «Психосоматична медицина: наука та практика» Національний медичний університет ім. О О Богомольця. 17.04.2021;
  • Майстер-клас «Я в депресії чи пост-ковідна втома?» в рамках ІІІ міжнародної конференції з міжнародною участю «Психосоматична медицина: наука та практика» Національний медичний університет ім. О О Богомольця. 17.04.2021;
  • Майстер-клас «Психофармакотерапія ПТСР. Що робити якщо стандартна схема не ефективна?» в рамках ІІІ міжнародної конференції з міжнародною участю «Психосоматична медицина: наука та практика» Національний медичний університет ім. О О Богомольця. 16.04.2021;
  • Майстер-клас «Загублені діагнози, або хто лікує розлади сну?» в рамках ІІІ міжнародної конференції з міжнародною участю «Психосоматична медицина: наука та практика» Національний медичний університет ім. О О Богомольця. 17.04.2021.

Виконувані процедури

• Діагностика та диференціальна діагностика
  • Складання плану лікування
  • Підбір фармакотерапії
  • Використання немидекаментозних методів лікування та рекомендацій

Перевірені відгуки про лікаря

9 Відгуки
Вікторія 11 Грудень 2023
На всі мої відповіла питання. Все пояснила. Допомогти не помогла через мою проблему, але проконсультувала мене  добре. Все що мені потрібно було знати лікар все розказала.
Олександр 12 Вересень 2023
Лікарка дуже гарний фахівець, знає свою справу, дуже тактовна. Тільки гарні враження
Марія 09 Лютий 2022
Лікарка дуже чуйна і професійна, візитом залишилась задоволена, бо отримала усе на що розраховувала, обов'язково буду звертатись ще. Рекомендую.
Яна 26 Грудень 2021
Все понравилось, доктор внимательно выслушала. Все подробно объяснила и назначила мне лечение. Рекомендую!
Діана 02 Грудень 2021