Лікар Психіатр Камінська Олена Володимирівна на Doc.ua

Відгуки про Камінська Олена Володимирівна

Лікар психіатр. Спеціалізується на діагностиці та диференціальній діагностиці. Складає план лікування. Лікує тривожні розлади, панічні атаки, невротичні розлади, біполярний-афективний розлад, шизофренію, галюцинації різної етіології

Перевірені відгуки про лікаря відгуків

Вікторія 11 Грудень 2023
На всі мої відповіла питання. Все пояснила. Допомогти не помогла через мою проблему, але проконсультувала мене  добре. Все що мені потрібно було знати лікар все розказала.
Олександр 12 Вересень 2023
Лікарка дуже гарний фахівець, знає свою справу, дуже тактовна. Тільки гарні враження
Марія 09 Лютий 2022
Лікарка дуже чуйна і професійна, візитом залишилась задоволена, бо отримала усе на що розраховувала, обов'язково буду звертатись ще. Рекомендую.
Яна 26 Грудень 2021
Все понравилось, доктор внимательно выслушала. Все подробно объяснила и назначила мне лечение. Рекомендую!
Діана 02 Грудень 2021
Дмитро 26 Листопад 2021
Anton 22 Листопад 2021
Ігор 26 Вересень 2021
Я в повній мірі задоволений візитом до лікаря, мені надали потрібні рекомендації, все було дуже чітко.
Інна 29 Серпень 2021