Лікар Психолог, Психотерапевт Ткаченко Юлія Леонідівна на Doc.ua

Відгуки про лікаря Ткаченко Юлія Леонідівна

Лікар вищої категорії
23 років досвіду
Дорослі
Юлія Леонідівна — психолог вищої категорії. Засновник Центру психотерапії, головний психотерапевт, психолог Центру, провідний фахівець з питань діагностики психологічних, психічних розладів
Центр психотерапії
Консультации очные, видео: 30 мин. — 850 грн. 45 мин. — 1000 грн. 60 мин. — 1150 грн.
ул. Хмельницкая, 10, офис Б8-2на карті
Святошинськийм. Академмістечко
Онлайн - запис
Виберіть час прийому для запису онлайн
Чт 05 Серпень Пт 06 Серпень Сб 07 Серпень
info_outlineНемає доступних слотів для запису
Рейтинг лікаря розраховується на основі
Звернетесь ви знову до лікаря?
Так Ні
Як Ви оцінюєте консультацію?
Перевірені відгуки про лікаря
129 Відгуки
Валентина 07 Червень 2021
Мені дуже сподобалося, лікар мене уважно слухала.
Олександр 24 Травень 2021
Хороший психолог и , что немаловажно , порядочный человек. Как выяснилось на приеме мне оказался нужен другой специалист , Юлия даже не настаивала на оплате - так как помочь мне не смогла , тем не менее я оплатил 30 минут консультации так как получил полезную информацию и медикаментозное назначение . Рекомендую !
Анна 13 Квітень 2021
Професійно віднеслася , дала свої рекомендації.
Юлия 08 Грудень 2020
Ми задоволені дуже. Дуже професійний спеціаліст. Дуже хороша людина. Ми отримали відповідь  яку довго шукали.
Юлія 07 Грудень 2020
Відкрита, толерантна людина та вміє вислухати пацієнта.
Роман 20 Листопад 2020
Возможно доктор подходит для другой категории пациентов, а в мою проблему доктор не вник, допускал какие-то когнитивные ошибки, упрощал проблему. Продолжать с доктором работать не стану.
Артём 02 Листопад 2020
Доктор показалась на мой взгляд довольно компетентной в своем деле. Все понравилось
Ірина 29 Жовтень 2020
Лікарка приділила більш ніж достатньо часу моєму питанню, в тому числі проконсультувала повторно телефоном. Приємна у спілкуванні, уважна, націлена на результат.
Поліна 23 Жовтень 2020
Дуже хороший спеціаліст, відповіла на всі запитання що мене турбувало. Все сподобалось
Дарья 20 Жовтень 2020
Достаточно открытая женщина. Задавала вопросы, приводила конкретные примеры, дала тест для самостоятельного сбора. В целом очень приятная атмосфера была, мне все понравилось
Показати ще 10 Відгукиautorenew
5 chevron_right

Лікарі поблизу