Лікар Мамолог, Онколог, Хірург-онколог Кисельова Ірина Сергіївна на Doc.ua

Кисельова Ірина Сергіївна

Лікар другої категорії
Доктор займається лікуванням захворювань молочних залоз, онкологічних хвороб і пігментних утворень. Застосовує всі методи діагностики грудей, включаючи УЗД і біопсію, призначає медикаментозне та оперативне лікування, проводить курси хіміотерапії. Регулярно відвідує медичні конференції та курси для поліпшення професійних навичок

Освіта

• 2016 р. - Запорізький державний медичний університет, спеціальність лікувальна справа
  • Запорізька медична академія післядипломної освіти, спеціальність «Клінічна онкологія», 2018 р.
  • Запорізька медична академія післядипломної освіти, спеціальність «Онкохірургія», 2018 р.

Курси

• 2016 г. – ТУ «Клиническая онкология»
  • 2017 г. – ТУ «Химиотерапия»
  • 2018 г. – Окончила Запорожскую медицинскую академию последипломного образования, специальность «Клиническая онкология»
  • 2018 г. – ТУ «Онкохирургия»
  • 2018 г. – Окончила Запорожскую медицинскую академию последипломного образования, специальность «Онкохирургия»
  • 2020 г. – ТУ «Мамопластика»
  • 2020 г. – ТУ «УЗИ в мамологии»

Участь в асоціаціях

• Асоціація онкологів України

Виконувані процедури

• Консервативне та оперативне лікування: мастопатії, гінекомастія, гіпертрофія молочних залоз, рак молочної залози, вузлові утворення молочних залоз, онкологічні захворювання

Перевірені відгуки про лікаря

20 Відгуки
Анна 26 Січень 2024
Все чудово, все прекрасно пройшло.
Ольга 18 Січень 2024
Дуже гарний спеціаліст, лікар все пояснила, все зрозуміло. Лікар сподобалася, залишилася задоволена. Буду у лікаря спостерігатися по діагнозу, планую звертатися до лікаря ще
Ірина 08 Грудень 2023
Отримала всі відповіді на всі свої запитання, чітко, консультація сподобалась, висновок отримала зразу
Катерина 06 Грудень 2023
Лікарка була ввічлива, надала відповіді на усі мої питання та порекомендувала мені гарне лікування.
Ганна 05 Грудень 2023
Консультацією задоволена, лікарка привітна, уважна, дякую!