Лікар Ендокринолог Буракова Олена Олександрівна на Doc.ua

Буракова Олена Олександрівна

21рік досвіду
Олена Олександрівна спеціалізується на діагностиці та профілактиці захворювань, так чи інакше пов'язаних з порушенням обміну речовин і гормонального фону на різних етапах складності. Серед патологій, які лікує лікар, присутнє ожиріння, цукровий діабет, зоб, гіпотиреоз, а також тиреотоксикоз та інші хвороби ендокринологічного профілю.

Освіта

• Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, «Лікувальна справа» (1998р.)
  • ПАЦ з ендокринології  НМАПО ім. П.Л.Шупика (2002р.)

Курси

• Науково-освітній проект "Школа ендокринолога", 2022р., 2023р.
  • Науково-практична конференція “Кардіометаболічна медицина: рішення для коморбідних пацієнтів”, 2023р.
  • Науково-практична конференція “Актуальні питання сучасної діабетології”, 2023р.
  • III Міждисциплінарний симпозіум нутріциології та дієтології “Нутритивне дзеркало здоров’я: чи все є відомим?”, 2023р.
  • Науково-практична конференція “Нефрологічні та урологічні захворювагння у пацієнтів з ендокринною патологією : не доводити до межи”, 2023р.
  • Майстер-клас «Лікування ендокринних порушень у дітей та дорослих», 2024 р.

Участь в асоціаціях

• Член клубу ендокринологічних новацій

Виконувані процедури

• консультація пацієнтів із різною ендокринною патологією
  • діагностика та лікування ендокринної патології

Перевірені відгуки про лікаря

8 Відгуки
Оксана 06 Квітень 2024
Все дуже сподобалося.Все було добре. Мене повністю усе влаштувало і візит і сам фахівець. Абсолютно немає ніяких нарікань по роботі лікаря.
Галина 09 Березень 2024
На приймання максимально, з усіх боків було приділено увагу пацієнту, тому вийшла дуже задоволеною й обов'язково ще повернусь до лікаря, як це й було заплановано.
Яніна 26 Лютий 2024
Задоволена візитом. Швидко все пройшло, лікар ознайомилась з результатами аналізів і  надала дуже хороше призначення.
Хамид 18 Грудень 2023
Лікар сподобалась. Все добре пройшло.
Анастасія 04 Грудень 2023
Лікар дуже правильно підійшла до питання з яким я прийшла і признала лікування, прийом сподобався