Лікар Кардіолог, Терапевт  Гаюк Богдан Сергійович на Doc.ua

Гаюк Богдан Сергійович

Проконсультуватися у лікаря-кардіолога з приводу серцево-судинних захворювань можна будь-якій людині, небайдужій до свого здоров’я. Але в першу чергу про це варто задуматися людям, що знаходяться в зоні ризику: особам з надмірною масою тіла, людям, які курять і зловживають алкоголем, особам, схильнім до підвищеного стресу, особам зі спадковими факторами серцево-судинних захворювань, хворим на діабет, особам з підвищеним рівнем холестерину в крові.

Освіта

• Національна академія післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика Терапевтичний факультет, спеціальність Внутрішні хвороби, МВА Київ,2022
  • Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика терапевтичний, кардіологія, вища, Київ, 2022
  • Тернопільський національний економічний університет Менеджмент управління галузі охорони здоров`я, вища, Тернопіль, 2021
  • Тернопільський національний медичний університет ім. І.Я.Горбачевського Лікувальна Справа, вища, Тернопіль, 2020

Курси

• Інтернатура інститут кардіології Стражеско, Київ 2022
  • Внутрішні хвороби, кардіологія, Стаціонарна і Паліативна допомога важко хворим пацієнтам, Київ 2022
  • Особливості вибору ліпідознижуючої терапії у Сучасних Умовах, Київ 2022
  • Органи-мішені при серцево-судинних захворюваннях, обгрунтування і тактика комбінованої терапії, Київ 2022
  • Функціональна діагностика серцево-судинних хвороб, Київ 2022
  • Тривога Страх Невідомість, Київ 2022

Участь в асоціаціях

• Учасник European Society of Cardiology з 2015 року (золотий учасник), спеціалізується на впливі нейрогуморальних пухлин на серце.

Виконувані процедури

• консультація,
  • ведення пацієнтів з серцево-судинною паталогією,
  • ведення та лікування терапевтичних хворих,
  • скринінг фізичного стану,

9 Відгуки
Дарія 04 Квітень 2024
Все дуже сподобалося.
Олена 02 Квітень 2024
Добре віднісся, був дуже уважним. Все розказав, пояснив, призначив додаткові дослідження.
Сабіра 04 Березень 2024
Сподобалось усе, не маю жодних зауважень.
Лариса 15 Лютий 2024
Лікар дуже професійний, одразу поставив мені діагноз і направив на лікування. Лікар дуже ретельно та уважно поставився, все було душевно. Лікар молодець! Дуже рекомендую лікаря
Александр 13 Січень 2024
Молодий, тямущий лікар, на консультації не було нічого зайвого, розповів, що потрібно зробити надалі, яке потрібно зробити обстеження. залишились повністю задоволеними.