Харків
Лікар Ортодонт, Стоматолог Христенко Юрій Олександрович на Doc.ua

Христенко Юрій Олександрович

Стоматолог-хірург, ортодонт. Спеціалізується на проведенні хірургічних процедур - імплантації, видаленні зубів будь-якої складності. Займається ортодонтичним лікуванням - виправленням прикусу, вирівнюванням зубів за допомогою брекетів, кап. Займається протезуванням.

Юрій Олександрович в 2004 році закінчив Харківський національний медичний університет.

Освіта

Харьковский национальный медицинский университет, 2004 г.

Виконувані процедури

• синус-ліфтинг;
  • установка зубних імплантатів;
  • установка знімних ортодонтичних апаратів (пластини, капи);
  • установка незнімних ортодонтичних апаратів (металеві, керамічні, сапфірові, саморегулюючі брекети) і ін.

Перевірені відгуки про лікаря

98 Відгуки
Даніїл 26 Грудень 2023
Софія 21 Лютий 2023
Направлено до клініки
Катерина 12 Липень 2022
Не сподобалось те що лікар хоче заробити гроші на пацієнтів, почав мені розповідати про те що потрібно проходили дороге лікування і дослідження. Нахабно і зверхньо спілкується, коли я сказала що мені не потрібен його план лікування і інші його пропозиції, відразу було видно що у лікаря відразу пропав настрій і з психами почав до мене ставитись. Мовчки зробив мені корекцію яка мені була потрібна, після візиту у мене в брекетах дер дріт мою щоку, я вважаю що було не якісно поставлені брекети. Я більше не прийду на візит і не рекомендую цього лікаря
Диана 24 Січень 2022
Роман 20 Грудень 2021