Харків
Лікар Дерматолог, Косметолог, Дерматовенеролог Сун  Янь на Doc.ua
Лікар-дерматовенеролог, косметолог. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні дерматологічних хворих, трихології (лікування випадання волосся). Проводить видалення доброякісних новоутворень шкіри та слизових оболонок (папіломи, кератоми, невусів, акрохордон, бородавок та ін.). Також лікар проводить дерматоскопію новоутворень. лазерне видалення судинних утворень та куперозу. Володіє методиками апаратної та естетичної косметології.

Освіта

• Харківський Національний Медичний Університет
  • Інтернатура за спеціальністю «Дерматовенерологія»  ХНМУ на кафедрі дерматовенерології та хірургічної дерматології

Курси

• 2018 курси за спеціальністю «контурна пластика»
  • 2018 «Усі види чисток» науково-практичний семінар
  • 2018 «БОТОКС»
  • 2019 науково-практична конференція «АЛЕРГІЧНІ ХВОРОБИ У ПРАКТИЦІ ВНУТРІШНЬОЇ МЕДИЦИНИ»
  • 2021 Інтенсив «Фундамент безпечної ботулінотерапії та ботулотоксини 2021»
  • 2021 DERMX-SUMMIT триденний науково-практичний самміт для лікарів усіх спеціальностей з питань дерматовенерології
  • 2021 курс «Ретинол»
  • 2021 17-ті Київські дерматологічні дні (триденний науково-практичний семінар)
  • 2021 р. Правила проведення дерматоскопічного дослідження та фотокартування новоутворень
  • 2022 Практичний семінар «Контурна пластика губ у техніці плоский бант»
  • 2022 Спеціальний професійний курс «PRP та l-PRF терапія у дерматології, косметології та трихології»
  • 2023 семінар PRO-DERMA: на межі спеціальностей»
  • 2023 Наукова конференція «JUSTI UKRAINE DAY» питання венеричних захворювань
  • 2023 конгрес “КИЇВСЬКІ ДЕРМАТОЛОГІЧНІ ДНІ 2023: Весняний симпозіум”
  • 2023 науково-практична сесія «Особливості ведення важких пацієнтів. Чим допомогти?»
  • 2023 State of the Art in Dermatology

Виконувані процедури

• Консультація та лікування дерматологічних хворих
  • Видалення доброякісних новоутворень шкіри та слизових оболонок (папіломи, кератоми, невуси, акрохордони, бородавки, гострокінцеві кондиломи, атероми) радіохвильовим методом (радіоніж), кріодеструкцією, лазером, електрокоагулятором
  • Дерматоскопія новоутворень
  • Трихологія. Лікування випадання волосся
  • Лазерне видалення судинних утворень та куперозу
  • Апаратна та естетична косметологія.

Перевірені відгуки про лікаря

11 Відгуки
Наталія 23 Квітень 2024
Візит добре пройшов. Лікар сподобався, чудово все було.
Кирилл 22 Лютий 2024
Специалист от Бога, очень понравился доктор
17 Лютий 2024
Консультація пройшла добре, лікар мене гарно проконсультувала, назначила лікування, яке мені допомагає вже.
Володимир 15 Лютий 2024
Отримав якісну консультацію дерматолога, відповіді на всі запитання та поради щодо лікування, задоволений, дякую.
Анна 28 Грудень 2023
У врача была на консультации, консультацией я довольна, я услыша все что хотела. Врач меня внимательно выслушала не перебивая, рассказала свое мнение, выписала направление на дальнейшее обследование, объяснила как нужно действовать, я очень довольна

Всі лікарі Харків