Харків

Матвієнко Сергій Олександрович

Консультація від 500 грн
Відгуків
Про лікаря
  • 2019 р. – захищена дисертаційна робота «Особливості перебігу позалікарняної пневмонії у дітей на тлі внутрішньоклітинного інфікування: діагностика, диференційна діагностика, прогноз» на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю 14.01.10 «Педіатрія».
  • Автор 34 наукових публікацій у періодичних наукових виданнях України та міжнародних наукометричних базах «Scopus» та «Web of Science»; співавтор 8 навчально-методичних посібників, маю патент на корисну модель «Спосіб діагностики позалікарняної пневмонії внутрішньоклітинного ґенезу у дітей» та свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір «Науково-дослідний алгоритм прогнозування тривалості антибіотикотерапії при позалікарняній пневмонії у дітей».

Моя життєва позиція і професійне кредо:

• “Бути педіатром – це вміти бачити світ таким, яким його бачить дитина.
  • Привіт, мене звати Сергій Матвієнко, я лікар-педіатр.
  • Вже більше 12 років я закоханий в одну з основних медичних спеціальностей – величну Педіатрію.
  • Боротьба за збереження та повернення здоров’я дитині це особливе мистецтво лікування, бо право кожної людини – повністю реалізувати свій вроджений життєвий потенціал.
  • Моя любов до медицини народилась з дитинства, з 7 класу я вже знав, що буду лікарем. Завдяки Великим Вчителям Харківського національного медичного університету та Харківської медичної академії післядипломної освіти мій професійний шлях почався саме дитячим лікарем.
  • Що може бути кращим, ніж допомагати дітям бути здоровими?
  • Непідкупні емоції, доброта та щирість кожної дитини – це окремий всесвіт зі своїми потребами та особливостями, які я розумію.
  • Сучасна педіатрія – це кропітка праця на засадах «доказової медицини», найсучасніших міжнародних протоколах. Тому кожен мій крок – це принцип «необхідного і достатнього», захист від «зайвих» обстежень, обґрунтований мінімум, потрібний для постановки діагнозу і кращих результатів лікування.
  • Я люблю свою роботу і завжди насолоджуюсь спілкуванням з маленькими пацієнтами. Коли я бачу усмішку дитини, то розумію, що я дійсно займаюсь улюбленою справою.”
Освіта
  • 2005 – 2011 рр. – Харківський національний медичний університет, повна вища освіта за спеціальністю «Лікувальна справа».
  • 2011 – 2013 рр. – інтернатура на базі КЗОЗ «Харківська міська дитяча клінічна лікарня № 19» за спеціальністю «Педіатрія».
  • 2013 – 2015 рр. – клінічна ординатура в Харківській медичній академії післядипломної освіти, закінчив повний курс за фахом “Педіатрія”.
  • 2015 – 2016 рр. – аспірантура за спеціальністю «Педіатрія» на кафедрі педіатрії Харківської медичної академії післядипломної освіти.
  • 2019 р. – рішенням Атестаційної колегії МОН України здобув науковий ступінь кандидата медичних наук за спеціальністю «Педіатрія».
  • 2019 – 2022 рр. – асистент кафедри педіатрії Харківської медичної академії післядипломної освіти.
  • З грудня 2022 р. – доцент кафедри педіатрії № 3 та неонатології Харківського національного медичного університету.
Курси
  • 2023 р. – навчання на науково-практичній конференції «UkrainePediatricGlobal – 2023», м. Київ;
  • 2023 р. – участь у роботі семінару «Педіатричні читання. Міждисциплінарний підхід», м. Київ;
  • 2023 р. – участь у роботі науково-практичної конференції з міжнародною участю «Актуальні питання практики сімейного лікаря та педіатра», м. Київ;
  • 2023 р. – участь у роботі семінару «Тривала лихоманка у дітей», м. Київ;
  • 2023 р. – міжнародне науково-педагогічне онлайн-стажування на базі Collegium Civitas “Internationalization of education. New and innovative methods of education. Implementation of international educational projects in the EU financial perspective” (180 годин, м. Варшава, Польща);
  • 2023 р. – участь у школі Української Академії Педіатрії «Актуальні питання педіатрії та сімейної медицини», м. Київ;
  • 2023 р. – учать у роботі семінару «Індивідуалізований підхід у догляді за новонародженими дітьми”, м. Одеса;
  • 2023 р. – участь у роботі всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні питання інфекційних хвороб у дітей», м. Київ;
  • 2023 р. – участь у роботі науково-практичної конференції з міжнародною участю «Складний пацієнт в практиці педіатра», м. Київ;
  • 2022 р. – підвищення кваліфікації на циклі тематичного удосконалення «Нутриціологія в педіатрії» (2 тижні, Харківська медична академія післядипломної освіти);
  • 2022 р. – участь у всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Педіатричні здобутки сьогодення», м. Харків;
  • 2022 р. – участь у науково-практичній конференції «Сучасні виклики та ризики в педіатрії», м. Київ;
  • 2022 р. – участь у роботі конгресу з міжнародною акредитацією АССМЕ (IV Конгрес Української академії педіатричних спеціальностей PRIME PEDIATRICS 2022), м. Київ;
  • 2022 р. – участь у роботі 7-го Міжнародного Конгресу Грузинської Респіраторної Асоціації, науково-практичному українсько-грузинсько-литовському симпозіумі солідарності «Українська Академія Педіатрії сьогодні – часи війни», м. Львів;
  • 2022 р. – участь у роботі майстер-класу «Харчова гіперчутливість у дітей. Сучасні аспекти діагностики, нутритивної та зовнішньої корекції», м. Київ;
  • 2022 р. – пройшов навчання на авторському онлайн-семінарі «Конспект педіатра: актуальні питання дитячої гастроентерології», м. Харків.
Участь в асоціаціях
  • Член Асоціації педіатрів України;
  • Член ГО «Асоціація лікарів амбулаторної медицини».
Послуги
  • разом від народження;
  • діагностика та лікування захворювань дитячого віку на засадах доказової медицини;
  • консультація з грудного вигодовування, введення прикорму;
  • консультація з питань догляду за дітьми;
  • діагностика та корекція особливостей розвитку;
  • консультація з питань вакцинації, складання індивідуального графіка імунізації;
  • індивідуальні лікувальні плани для кожного пацієнта;
  • інтерпретація результатів обстеження;
  • профілактичні педіатричні огляди;