Харків
New на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.ua
Лікар Педіатр Матвієнко  Сергій  Олександрович на Doc.ua
4.2

Матвієнко Сергій Олександрович

Консультація від 500 грн
4.2
Відгуків
Про лікаря
  • 2019 р. – захищена дисертаційна робота «Особливості перебігу позалікарняної пневмонії у дітей на тлі внутрішньоклітинного інфікування: діагностика, диференційна діагностика, прогноз» на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю 14.01.10 «Педіатрія».
  • Автор 34 наукових публікацій у періодичних наукових виданнях України та міжнародних наукометричних базах «Scopus» та «Web of Science»; співавтор 8 навчально-методичних посібників, маю патент на корисну модель «Спосіб діагностики позалікарняної пневмонії внутрішньоклітинного ґенезу у дітей» та свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір «Науково-дослідний алгоритм прогнозування тривалості антибіотикотерапії при позалікарняній пневмонії у дітей».

Моя життєва позиція і професійне кредо:

• “Бути педіатром – це вміти бачити світ таким, яким його бачить дитина.
  • Привіт, мене звати Сергій Матвієнко, я лікар-педіатр.
  • Вже більше 12 років я закоханий в одну з основних медичних спеціальностей – величну Педіатрію.
  • Боротьба за збереження та повернення здоров’я дитині це особливе мистецтво лікування, бо право кожної людини – повністю реалізувати свій вроджений життєвий потенціал.
  • Моя любов до медицини народилась з дитинства, з 7 класу я вже знав, що буду лікарем. Завдяки Великим Вчителям Харківського національного медичного університету та Харківської медичної академії післядипломної освіти мій професійний шлях почався саме дитячим лікарем.
  • Що може бути кращим, ніж допомагати дітям бути здоровими?
  • Непідкупні емоції, доброта та щирість кожної дитини – це окремий всесвіт зі своїми потребами та особливостями, які я розумію.
  • Сучасна педіатрія – це кропітка праця на засадах «доказової медицини», найсучасніших міжнародних протоколах. Тому кожен мій крок – це принцип «необхідного і достатнього», захист від «зайвих» обстежень, обґрунтований мінімум, потрібний для постановки діагнозу і кращих результатів лікування.
  • Я люблю свою роботу і завжди насолоджуюсь спілкуванням з маленькими пацієнтами. Коли я бачу усмішку дитини, то розумію, що я дійсно займаюсь улюбленою справою.”
Освіта
  • 2005 – 2011 рр. – Харківський національний медичний університет, повна вища освіта за спеціальністю «Лікувальна справа».
  • 2011 – 2013 рр. – інтернатура на базі КЗОЗ «Харківська міська дитяча клінічна лікарня № 19» за спеціальністю «Педіатрія».
  • 2013 – 2015 рр. – клінічна ординатура в Харківській медичній академії післядипломної освіти, закінчив повний курс за фахом “Педіатрія”.
  • 2015 – 2016 рр. – аспірантура за спеціальністю «Педіатрія» на кафедрі педіатрії Харківської медичної академії післядипломної освіти.
  • 2019 р. – рішенням Атестаційної колегії МОН України здобув науковий ступінь кандидата медичних наук за спеціальністю «Педіатрія».
  • 2019 – 2022 рр. – асистент кафедри педіатрії Харківської медичної академії післядипломної освіти.
  • З грудня 2022 р. – доцент кафедри педіатрії № 3 та неонатології Харківського національного медичного університету.
Курси
  • 2023 р. – навчання на науково-практичній конференції «UkrainePediatricGlobal – 2023», м. Київ;
  • 2023 р. – участь у роботі семінару «Педіатричні читання. Міждисциплінарний підхід», м. Київ;
  • 2023 р. – участь у роботі науково-практичної конференції з міжнародною участю «Актуальні питання практики сімейного лікаря та педіатра», м. Київ;
  • 2023 р. – участь у роботі семінару «Тривала лихоманка у дітей», м. Київ;
  • 2023 р. – міжнародне науково-педагогічне онлайн-стажування на базі Collegium Civitas “Internationalization of education. New and innovative methods of education. Implementation of international educational projects in the EU financial perspective” (180 годин, м. Варшава, Польща);
  • 2023 р. – участь у школі Української Академії Педіатрії «Актуальні питання педіатрії та сімейної медицини», м. Київ;
  • 2023 р. – учать у роботі семінару «Індивідуалізований підхід у догляді за новонародженими дітьми”, м. Одеса;
  • 2023 р. – участь у роботі всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні питання інфекційних хвороб у дітей», м. Київ;
  • 2023 р. – участь у роботі науково-практичної конференції з міжнародною участю «Складний пацієнт в практиці педіатра», м. Київ;
  • 2022 р. – підвищення кваліфікації на циклі тематичного удосконалення «Нутриціологія в педіатрії» (2 тижні, Харківська медична академія післядипломної освіти);
  • 2022 р. – участь у всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Педіатричні здобутки сьогодення», м. Харків;
  • 2022 р. – участь у науково-практичній конференції «Сучасні виклики та ризики в педіатрії», м. Київ;
  • 2022 р. – участь у роботі конгресу з міжнародною акредитацією АССМЕ (IV Конгрес Української академії педіатричних спеціальностей PRIME PEDIATRICS 2022), м. Київ;
  • 2022 р. – участь у роботі 7-го Міжнародного Конгресу Грузинської Респіраторної Асоціації, науково-практичному українсько-грузинсько-литовському симпозіумі солідарності «Українська Академія Педіатрії сьогодні – часи війни», м. Львів;
  • 2022 р. – участь у роботі майстер-класу «Харчова гіперчутливість у дітей. Сучасні аспекти діагностики, нутритивної та зовнішньої корекції», м. Київ;
  • 2022 р. – пройшов навчання на авторському онлайн-семінарі «Конспект педіатра: актуальні питання дитячої гастроентерології», м. Харків.
Участь в асоціаціях
  • Член Асоціації педіатрів України;
  • Член ГО «Асоціація лікарів амбулаторної медицини».
Послуги
  • разом від народження;
  • діагностика та лікування захворювань дитячого віку на засадах доказової медицини;
  • консультація з грудного вигодовування, введення прикорму;
  • консультація з питань догляду за дітьми;
  • діагностика та корекція особливостей розвитку;
  • консультація з питань вакцинації, складання індивідуального графіка імунізації;
  • індивідуальні лікувальні плани для кожного пацієнта;
  • інтерпретація результатів обстеження;
  • профілактичні педіатричні огляди;