Харків
Лікар Невролог Походенко Наталія Петрівна на Doc.ua

Походенко Наталія Петрівна

Лікар вищої категорії, сумлінну професіонал, практикує дитячу неврологію з 1989 року. Займається діагностикою та лікуванням перинатальних уражень нервової системи, пароксизмальних розладів у дітей, захворювань периферичної нервової системи, судинної патології нервової системи, запальних уражень нервової системи, травм головного і спинного мозку, неврозів, ДЦП.
  • Харківська медична академія післядипломної освіти, передатестаційні цикли з дитячої неврології кожні 5 років, останній в 2014 р.
  • Курси тематичного удосконалення за фахом “Епілепсія: діагностика та лікування», Дубаї, ОАЕ (2015)

/r/n

• Збір анамнезу, клінічний огляд дитини
  • Неврологічний огляд
  • Лабораторне та інструментальне обстеження
  • Призначення медикаментозного лікування
  • Реабілітаційні та профілактичні заходи

Освіта

• Харьковский медицинский институт, педиатрический факультет (1982)

Курси

• Реабілітаційні та профілактичні заходи

Перевірені відгуки про лікаря

70 Відгуки
Михаил 17 Квітень 2024
Очень хороший доктор, добрый, понимающий, все хорошо сделал, с  ребенком хорошо общался, нас все устроило. С профессиональной точки зрения доктор очень хороший, мы остались довольны визитом
Давид 17 Квітень 2024
Прийом сподобався, лікар гарно проконсультував
Альбіна 27 Березень 2024
Записували на прийом дитину, лікарка нам сподобалася, провела комфортно прийом, надала консультацію, поради, все як має бути, дякуємо.
Кирило 27 Березень 2024
Хороший лікар, зауважень не було
Ілля 20 Березень 2024
Все пройшло на відмінно, гарна, комепетнтна лікарка, надала вичерпну консультацію, дякую!

Всі лікарі Харків