Харків
Лікар Ревматолог Лук'яненко Тетяна  Василівна на Doc.ua

Лук'яненко Тетяна Василівна

21рік досвіду
Тетяна Василівна лікар-ревматолог вищої категорії. Лікар є фахівцем в області терапії, сімейної медицини, ревматології, бактеріології. Постійно підвищує свій професійний рівень і публікується в науково-практичних виданнях.
  • Заочна участь з публікацією в міжнародній науково-практичній конференції: «Сучасні методи діагностики і лікування: досвід країн Європейського Союзу», Люблін, Польща (2019)
  • Участь у науково-практичній конференції «Мікробіологічні читання пам'яті професора Юрія Леонідовича Волянського» (2020)
  • Взяла участь в онлайн майстер-класі «Раціональний вибір гормонотерапії і препаратів вітаміну D при ревматичних захворюваннях» (2020)
  • Взяла участь в онлайн майстер-класі «пацієнт орієнтований підхід в лікуванні остеоартриту колінного суглоба» (2020)

Освіта

• Закінчила Харківський державний університет, факультет фундаментальної медицини (1999)
  • Пройшла інтернатуру на базі кафедри терапії та нефрології ХМАПО, зав. каф. проф. Власенко М. А. та міської клінічної лікарні № 13 міста Харкова (2001)

Курси

• Отримала другу категорію за спеціалізацією «Терапія» на базі ХМАПО (2001)
  • Пройшла ТУ «Медична психологія» на базі ХМАПО (2002)
  • Отримала спеціалізацію «Загальна практика-сімейна медицина» на базі ХМАПО (2003)
  • Пройшла ТУ «Психологічне консультування» на базі ХМАПО (2004)
  • Отримала спеціалізацію «Ревматологія» на базі ХМАПО (2005)
  • Пройшла ТУ «Судинні захворювання периферичної нервової системи, ХМАПО (2005)
  • Пройшла ТУ «Українська кардіологічна школа» на базі ХМАПО (2005)
  • Пройшла ТУ «Судинні захворювання периферичної нервової системи», ХМАПО (2005)
  • Отримала спеціалізацію «Бактеріологія» на базі ХМАПО (2008)
  • Пройшла аспірантура по мікробіології. Після закінчення аспірантури продовжила працювати в ДУ «ІМІ НАМН» старшим науковим співробітником (2010)
  • Отримала диплом кандидата медичних наук (2012)
  • Пройшла ТУ «Вибрані питання економіки і менеджменту в діяльності закладів охорони здоров'я», ХМАПО (2016)
  • Інтернет-семінар «3D-підхід в лікуванні артеріальної гіпертензії», НМАПО ім. П. Л. Шупика (2018)

Перевірені відгуки про лікаря

22 Відгуки
Людмила 16 Квітень 2024
Лікарка дуже уважно поставилася - дуже багато поставила запитань за своїм фахом. Ну, дуже сподобалась лікарка.
Микола 09 Квітень 2024
Отримав повноціннну консультацію, мене все влаштувало, грамотна лікарка, надала план обстеження та рекомендації, дякую.
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Леонід 07 Березень 2024
Все сподобалося на візиті.
Вікторія 27 Лютий 2024
Лікарка мені сподобалася, все по суті, все зрозуміло, як буде потреба, звертатимуся, дякую.
Володимир 15 Лютий 2024
Все було добре, лікар сподобався

Всі лікарі Харків