Лікар Психолог, Психотерапевт Котенко Юлія Іванівна на Doc.ua

Котенко Юлія Іванівна

Лікар вищої категорії
25 років досвіду
Дорослі
Психотерапевт, психолог, кандидат медичних наук, область професійної діяльність включає психологічну, допомога пацієнтам з емоційними розладами, розладами неврологічного спектра, психосоматичними порушеннями та ін.
Приватний кабінет психолога Котенко Ю.І.
ЛІКАР У ВІДПУСТЦІ ДО 09.08.21 Індивідуальна консультація 800 грн, поторні 550 грн, консультація подружніх пар 1000 грн.
ул. Пушкинская 96, подъезд №1, оф. №1, код подъезда 96к (подъезд во дворе)на карті
Дзержинський (Шевченківський)м. Пушкінська
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Пт 24 Вересень Сб 25 Вересень Нд 26 Вересень
Рейтинг лікаря розраховується на основі

Юлія Іванівна є дипломованим психологом і психотерапевтом з великим досвідом практичної діяльності.

Освіта

• Харьковский медицинский университет (1989 г.)

Виконувані процедури

• індивідуальне консультування;
  • сімейне консультування.

Перевірені відгуки про лікаря

227 Відгуки
Илона 08 Липень 2021
Юлия Ивановна меня выслушала, произошел какой-то диалог, выписала лекарства и дала рекомендации.
Надежда 03 Червень 2021
Доктор мне очень понравился, ее подход. У меня проблема с полетами, были страхи, фобии. Доктор мне очень хорошо помогла справиться с проблемой. Хороший доктор, рекомендую .
Андрей 17 Травень 2021
Юлия Ивановна выслушала мою жалобу с которой я обратился, дала необходимые для меня рекомендации про дальнейшие действия, мы все вопросы обсудили. Я полностью остался доволен визитом, и буду продолжать дальнейшее сотрудничество с ней.
Виктория 05 Січень 2021
Хороший лікар!
Ирина 22 Грудень 2020
Все идеально. Мы посещали доктора с молодым человеком. Нам все детально объяснили. Сказали что и как. Успокоили, приписали все что нужно. В хорошем очень настроении остались после доктора. Рекомендую к посещению Юлию Ивановну.

Лікарі поблизу

Всі лікарі Харків