Лікар Психолог, Психотерапевт Котенко Юлія Іванівна на Doc.ua

Котенко Юлія Іванівна

Лікар вищої категорії
25 років досвіду
Дорослі
Психотерапевт, психолог, кандидат медичних наук, область професійної діяльність включає психологічну, допомога пацієнтам з емоційними розладами, розладами неврологічного спектра, психосоматичними порушеннями та ін.
Приватний кабінет психолога Котенко Ю.І.
ЛІКАР У ВІДПУСТЦІ ДО 09.08.21 Індивідуальна консультація 800 грн, повторні 550 грн, консультація подружніх пар 1000 грн.
ул. Пушкинская 96, подъезд №1, оф. №1, код подъезда 96к (подъезд во дворе)на карті
Дзержинський (Шевченківський)м. Пушкінська
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Сб 16 Жовтень Нд 17 Жовтень Пн 18 Жовтень
info_outlineНемає доступних слотів для запису
Рейтинг лікаря розраховується на основі

Юлія Іванівна є дипломованим психологом і психотерапевтом з великим досвідом практичної діяльності.

Освіта

• Харьковский медицинский университет (1989 г.)

Виконувані процедури

• індивідуальне консультування;
  • сімейне консультування.

Перевірені відгуки про лікаря

227 Відгуки
Илона 08 Липень 2021
Юлия Ивановна меня выслушала, произошел какой-то диалог, выписала лекарства и дала рекомендации.
Надежда 03 Червень 2021
Доктор мне очень понравился, ее подход. У меня проблема с полетами, были страхи, фобии. Доктор мне очень хорошо помогла справиться с проблемой. Хороший доктор, рекомендую .
Андрей 17 Травень 2021
Юлия Ивановна выслушала мою жалобу с которой я обратился, дала необходимые для меня рекомендации про дальнейшие действия, мы все вопросы обсудили. Я полностью остался доволен визитом, и буду продолжать дальнейшее сотрудничество с ней.
Виктория 05 Січень 2021
Хороший лікар!
Ирина 22 Грудень 2020
Все идеально. Мы посещали доктора с молодым человеком. Нам все детально объяснили. Сказали что и как. Успокоили, приписали все что нужно. В хорошем очень настроении остались после доктора. Рекомендую к посещению Юлию Ивановну.

Лікарі поблизу

Всі лікарі Харків