Харків
Лікар Гастроентеролог Фролова Еліна Юріївна на Doc.ua

Відгуки про Фролова Еліна Юріївна

Консультація від550 грн
Лікар є кандидатом медичних наук і підтвердила вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Гастроентерологія». Вона бере активну участь в міжнародних симпозіумах, а в 2017 році пройшла практичне стажування в Бельгійській університетській клініці в місті Левен
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 25 відгуків

Володимир 19 Серпень 2024
Консультація пройшла добре - гарна лікарка, я отримав, що було потрібно, мене усе задовольнило.
Направлено до клініки
Роман 12 Серпень 2024
Я ходжу до цього лікаря п'ятий раз, результату немає ніякого. Призначає тільки аналізи, за весь час не було поставлено діагнозу і  не було призначення лікування. Не рекомендую
Наталія 05 Липень 2024
Хороший лікар, дуже все сподобалося на візиті. Дуже добре пройшов візит, все було чудово.
Мирослава 22 Квітень 2024
Рекомендую цього лікаря. Лікар дійсно хороший спеціаліст. Візит як завжди пройшов чудово, подобається дуже цей лікар, задоволена роботою цього спеціаліста.
Руслан 08 Квітень 2024
Хороший лікар, дуже сподобався лікар, ми задоволені. Плануємо звернутися на повторний прийом
Наталя 18 Березень 2024
Лікар професійний, вже не перший рік у лікаря обслуговуємося. Прийом відмінний. Еліна Юріївна дуже гарний лікар!
Ірина 18 Березень 2024
Лікар дуже зрозуміло все пояснила, гарний лікар, мені сподобалася
Тетяна 14 Березень 2024
Я долгое время мучилась с определенной проблемой. С доктором мы стали подбираться к причинам проблемы, меня это порадовало и надеюсь что мы проблему решим. Мне очень понравился доктор, доктор действительно высокой квалификации, меня все устроило
Олена 10 Січень 2024
Лікар уважна, мені сподобалась
Марина 04 Січень 2024
Поки все влаштовує. Дякую.
1 2 3

Всі лікарі Харків