Черкаси
Лікар Гастроентеролог Фролова Еліна Юріївна на Doc.ua

Відгуки про Фролова Еліна Юріївна

Лікар є кандидатом медичних наук і підтвердила вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Гастроентерологія». Вона бере активну участь в міжнародних симпозіумах, а в 2017 році пройшла практичне стажування в Бельгійській університетській клініці в місті Левен

Перевірені відгуки про лікаря 22 відгуки

Мирослава 22 Квітень 2024
Рекомендую цього лікаря. Лікар дійсно хороший спеціаліст. Візит як завжди пройшов чудово, подобається дуже цей лікар, задоволена роботою цього спеціаліста.
Руслан 08 Квітень 2024
Хороший лікар, дуже сподобався лікар, ми задоволені. Плануємо звернутися на повторний прийом
Наталя 18 Березень 2024
Лікар професійний, вже не перший рік у лікаря обслуговуємося. Прийом відмінний. Еліна Юріївна дуже гарний лікар!
Ірина 18 Березень 2024
Лікар дуже зрозуміло все пояснила, гарний лікар, мені сподобалася
Тетяна 14 Березень 2024
Я долгое время мучилась с определенной проблемой. С доктором мы стали подбираться к причинам проблемы, меня это порадовало и надеюсь что мы проблему решим. Мне очень понравился доктор, доктор действительно высокой квалификации, меня все устроило
Олена 10 Січень 2024
Лікар уважна, мені сподобалась
Марина 04 Січень 2024
Поки все влаштовує. Дякую.
Оксана 27 Грудень 2023
Лікар високого класу
Руслан 21 Грудень 2023
Світлана 18 Грудень 2023
Лікар хороша, але  в плані результату  у нас поки що нуль. Тому складно щось об'єктивно оцінити.
1 2 3

Всі лікарі Черкаси